قیمت سیم برق

قیمت سیم برق در بازار ایران شامل سیم برق افشان رنگی و ارت می باشد. قیمت سیم برق های ارائه شده مطابق با قیمت روز سیم در بازار می باشد. کلیه سیم های قرار گرفته در این صفحه محصول شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است. جهت مشاهده کلیه قیمت ها می توانید به صفحه لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد موجود در این وب سایت مراجعه فرمایید. از کلیه قیمت سیم برق های قرار گرفته در این صفحه درصدی تخفیف کسر می شود. به دلیل نوسانات موجود در بازار تخفیفات به صورت لحظه ای تغییر می یابد. جهت دریافت تخفیف قیمت سیم برق می توانید با شماره تماس 02134267000 تماس حاصل فرمایید.

سیم برق افشان

قیمت سیم برق 2.5

قیمت سیم 2.5

کلاف 100 متری

730.000 تومان

قیمت سیم برق 4

قیمت سیم 6

کلاف 100 متری

1.680.000 تومان

قیمت سیم برق 16

قیمت سیم 16

کلاف 100 متری

4.700.000 تومان

قیمت سیم برق 1.5

قیمت سیم 1.5

کلاف 100 متری

445.000 تومان

قیمت سیم برق 4

قیمت سیم 4

کلاف 100 متری

1.140.000 تومان

قیمت سیم برق 10

قیمت سیم 10

کلاف 100 متری

3.020.000 تومان

پرسش های متداول در مورد قیمت سیم برق افشان

پرسش های متداول در مورد قیمت سیم برق افشان شامل سوال های پرتکرار مشتریان هنگام خرید سیم و کابل از برق سان می باشد. در قسمت “قیمت سیم برق” می توانید سوالات و پاسخ های مهم در مورد قیمت و تخفیفات را مشاهده نمایید. نحوه خرید سیم برق ساختمانی و نحوه ارسال و سایر سوالات مربوط به خرید سیم نیز در قسمت ” خرید سیم برق” به آن پاسخ داده شده است. در صورتی که در این قسمت پاسخ خود را نیافتید می توانید از قسمت کامنت ها سوال خود را مطرح نمایید.

قیمت سیم برق

بله، کلیه قیمت های قرار گرفته در این وب سایت اعم از قیمت سیم برق، قیمت کابل برق به صورت روزانه و در اوقاتی که بازار دچار نوسان است به صورت ساعتی بروزرسانی می شوند.

قیمت سیم برق ها مطابق با لیست قیمت کابل خراسان در وب سایت ما قرار دارد. معمولاً از این قیمت ها درصد تخفیفی کم می شود. همکاران ما در هنگام صدور پیش فاکتور برای شما این تخفیف را لحاظ می کنند.

تخفیف قیمت سیم و کابل فقط در صورت خرید عمده لحاظ می شود. درصورتی که نیاز به خرید یک کلاف سیم دارید قیمت ها مطابق لیست محاسبه می شوند.

کلیه قیمت های قرار گرفته در صفحه کنونی برای “کلاف 100 متری” و قیمت های قرار گرفته در لیست قیمت کابل خراسان بر اساس “متر” می باشد.

قیمت یک جفت سیم به معنی یک سیم 1.5+ یک سیم 2.5 می باشد. جهت محاسبه قیمت یک جفت سیم 1.5 و 2.5 باید قیمت های این دو سیم را با یکدیگر جمع کنید. از قیمت های قرار گرفته در لیست درصدی کم می شود.

قیمت سیم و کابل در فروش های پروژه ای معمولاً به صورت رقابتی اعلام می شود. جهت دریافت قیمت می بایست به روش های اعلام شده لیست خود را برای ما ارسال فرمایید تا پیش فاکتور با حداقل قیمت برای شما ارسال شود.

خرید سیم برق

به دو روش می توانید لیست موارد مورد نیاز خود را برای ما ارسال کنید.

1: لیست خرید خود را به وسیله واتساپ به شماره 09102076218 ارسال فرمایید.

2: از طریق صفحه درخواست پیش فاکتور در این وب سایت موارد درخواستی خود را ارسال فرمایید.

1- به روش های ذکر شده فوق لیست موارد مورد نیاز خود را برای ما ارسال نمایید.

(* لیست ارسالی حتماً خوانا باشد و رنگبندی و تعداد در آن مشخص باشد)

2- همکاران ما برای شما پیش فاکتوری صادر و ارسال می کنند.

3- درصورت تایید پیش فاکتور توسط شما؛ وجه آن به شماره حسابی که در زیر آن درج شده واریز شود.

4- واریز وجه و محل ارسال کالا را به همکاران ما اطلاع دهید.

برای مشتریان تهران؛ ارسال سیم و کابل با وسایل نقلیه موتوری سبک یا سنگین ( با توجه به مقدار بار) انجام می شود. امکان تحویل بار درب انبار به مشتری وجود دارد.

برای مشتریان سایر شهرها؛ ارسال بار به وسیله باربری انجام می پذیرد. تحویل بار درب انبار می باشد لذا هزینه ارسال بار از درب انبار تا باربری و از باربری تا مقصد به عهده مشتری می باشد.

سیم برق های زیر کلاف 100 متری دارند و امکان فروش خرد وجود ندارد

سیم برق 1.5، سیم برق 2.5، سیم برق 4، سیم برق 6، سیم برق 10، سیم برق 16، سیم برق 25، سیم برق 35

الباقی سیم ها یعنی از مقطع 50 تا 300 همه به صورت قرقره ای تولید می شوند و امکان تامین آن با متراژ های مختلف به صورت بُرشی وجود دارد.

با توجه به نوسانات قیمت موجود در بازار، موقتاً امکان فروش اینترنتی سیم و کابل را در وب سایت غیر فعال کرده ایم. امیدواریم با ثبات بازار مجدداً فروش اینترنتی سیم و کابل را فعال کنیم.

 بله ما عضو اداره مالیات بر ارزش افزوده هستیم.

نمودار قیمت سیم برق

در نمودار قیمت سیم برق، قیمت سیم 1.5 و قیمت سیم 2.5 شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد در سال 99 قابل مشاهده است. این تغییرات قیمت بر اساس قیمت روز مس در هر ماه محاسبه شده اند که به صورت ماهانه توسط شرکت خراسان قیمت گذاری شده و در قالب لیست قیمت به نمایندگی خراسان اعلام شده است. کلیه قیمت های قرار داده شده در این نمودار قیمت سیم به صورت حدودی بوده و در روزهای مختلف قیمت سیم ها دارای درصد تخفیف کاهشی بوده است.

 • قیمت سیم 1.5
 • قیمت سیم 2.5

4 دیدگاه برای “قیمت سیم برق

 1. علی شهرابی گفت:

  سلام برای شهرستان بخواین برامون بفرستید با تیپاکس میفرستین یا باربری؟ کدوم باربری

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای شهرابی عزیز
   ارسال بار معمولا از طریق باربری انجام می شود. چون باربری به صرفه تر هستش برای شما. البته اگر تاکید بر ارسال بار با تیپاکس داشته باشید مانعی نیست.
   انتخاب باربری هم به عهده خریدار است. در صورتی که باربری خاصی مد نظر نداشته باشید همکاران ما در واحد فروش به شما پیشنهاد خواهند داد.

 2. Reza Kahen گفت:

  Salam Jenab
  khastam bedunam simha hologram ham dare? jesarat nabashe chon taghalobish ziyade. mamnoon

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای کاهن عزیز
   ما نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان هستیم. علاوه بر اینکه تقلبی نداریم حتی اگر تقلبی هم توی بازار ببینیم حق قانونی پیگیری و توقیفش برای ما محفوظه
   همه محصولات ما هم هولوگرام دارند.
   ارادتمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *