لیست قیمت سیم و کابل هدایت

لیست قیمت سیم و کابل الکتروسیم هدایت در این صفحه به همراه آپدیت های روزانه قرار داده شده است. شرکت الکتروسیم هدایت یکی از شرکت های موفق در حوزه تولید انواع سیم و کابل مسی و کابل های فتوولتائیک است که همکاری بسیار نزدیکی با شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد دارد. این شرکت محصولات تولیدی خود را با استفاده از آلیاژ و مواد مرغوب تولید می کند لیست قیمت سیم و کابل هدایت شامل قیمت محصولات گوناگون این شرکت از جمله سیم برق افشان با روکش PVC، سیم نایلونی، کابل برق افشان، کابل های شیلد بافته شده کابل مخابراتی و کواکسیال می باشد. شرکت برق سان تجارت پایدار نماینده انحصاری شرکت الکتروسیم هدایت ( هدسان ) در تهران است.

قیمت سیم و کابل الکتروسیم هدایت (هدسان)

لیست قیمت سیم و کابل هدایت سیم

کاتالوگ سیم و کابل هدایت

با کلیک بر روی گزینه “کاتالوگ محصولات” به صفحه ای وارد خواهید شد که در آن کلیه کاتالوگ های ارائه شده توسط شرکت الکتروسیم هدایت (هدسان) قرار گرفته است. از جمله کاتالوگ های قرار گرفته در صفحه کاتالوگ محصولات هدسان می توان به کاتالوگ های کابل سولار اشاره نمود.

سیم و کابل هدایت

با انتخاب گزینه “مشاهده محصولات” می توانید برخی از سیم و کابل های تولیدی شرکت هدسان را در وب سایت برق سان مشاهده نمایید. از جمله محصولات پرفروش این شرکت کابل KNX، سیم های برق و کابل های سولار یا فتوولتاویک است که به همراه توضیحات کامل راجع به هر محصول به جهت مشاهده قرار گرفته است .

قیمت سیم و کابل هدایت

لیست قیمت سیم و کابل هدایت (هدسان) با قابلیت دانلود در اینجا قرار دارد. لیست قیمت سیم و کابل هدسان شامل قیمت انواع محصولات این شرکت از جمله سیم برق نایلونی و PVC، کابل های مخابراتی تلفن و آرجی 59، کابل های افشان و … است که می توان در قالب فایل PDF آن را دانلود نمایید.