برق‌سان
تخصصی ترین فروشگاه سیم و
کابل، تجهیزات برق و شبکه

برق سان تجارت پایدار توزیع کننده رسمی کلیه محصولات لگراند فرانسه، لئونی آلمان و همچنین نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان (کابل خراسان افشارنژاد) است. این مجموعه با تکیه بر تجربه نیروهای مهندسی خود و به جهت ارائه سرویس به تمام هم میهنان عزیز در اقصی نقاط کشور اقدام به راه اندازی وب سایت اطلاع رسانی برای ارائه بهتر خدمات فنی و فروش آنلاین محصولات نموده است. بازار لاله زار یا همان بورس لوازم و تجهیزات برقی ، فضایی ایجاد نموده که فروشگاه ها و شرکت های مختلف کالای خود را در این بازار عرضه می کنند از این رو فروشگاه برق سان اصلی ترین هدف خود را ارائه خدمات مهندسی، دیتاشیت ها، کاتالوگ های فنی، توضیحات و مشاوره مورد نیاز به مشتریان به صورت حضوری و همچنین تامین بسیار سریع تجهیزات برقی از بازار برق لاله زار را امکان پذیر کرده است. این مجموعه با تکیه بر نیروی انسانی خود قادر به طراحی، تامین و همچنین اجرای پروژه های الکتریکال می باشد. کلیه محصولات این فروشگاه دارای گارانتی شرکت واردکننده می باشد.

خدمات ما

مشاوره
پروژه های الکتریکال

اعتبار بدست آمده در پخش کالا اصلی توسط پرسنل برق سان سبب شد تا در قدم بعدی نمایندگی رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیم و کابل در ایران به این شرکت اعطا گردد.

تامین
پروژه های الکتریکال

برق سان تجارت پایدار در سالهای اخیر با تکیه برتجربه نیروهای متخصص خود و با بهره گیری از فناوری های روز دنیا در حوزه سیستم های الکتریکال گامی محکم در جهت توسعه و گسترش برق و شبکه در ایران برداشته است.

اجرای
پروژه های الکتریکال

برق سان فعالیت خود را در سال 1394 در خیابان لاله زار جنوبی تهران آغاز نمود. این شرکت با خدمات گوناگونی از جمله مشاوره، تامین و اجرای پروژه های الکتریکال و همچنین کسب عاملیت فروش تجهیزات اصلی لگراند فرانسه در مدت زمان کوتاهی تبدیل به بهترین تامین کننده گردید.

طراحی
پروژه های الکتریکال

برق‌سان بـه عنـوان یکـی از شـرکت هـای مطـرح کشـور بـا هـدف ارائـه و توسـعه خدمـات مهندسـی، انتقـال و ارتقـاء دانــش فنــی و فــناوری روز بــه کشــور و بــا هــدف یافتــن بازارهــای بین المللــی بــرای محصــولات ایرانــی و همچنین انتقــال تکنولــوژی روز دنیـا بـه ایـران فعالیت خود را دنبال می‌کند.

مورد اعتماد معتبرترین ها

در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰ مجموعه در سرتاسر ایران مشغول به همکاری با برق‌سان تجارت پایدار هستند.

شرکت های معتبر

صمیمانه از خدماتِ مشتریِ عالی و فوق‌العاده، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی‌ محترمانه شما تشکر می‌کنیم. مطمئنا محصولات شما را به افراد دیگر هم پیشنهاد می‌دهیم. ما رضایت زیادی از سطح کیفیت محصول و خدمات شما داریم و مشتاقیم این رابطه در آینده هم ادامه داشته باشد. بابت ایجاد تجربه خرید کابل های مفتول، سیم های افشان ارت و کابل آلومینیوم با بهترین کیفیت و قیمت از شما متشکریم. باشد که در آینده نزدیک لیست جدید سفارشاتمان را برای شما ارسال کنیم.

آقای عسگری
گروه بهمن

از نحوه ارائه خدمات و پشتیبانی فنی متخصصان شما کمال تشکر را دارم. تیم شما با ارائه مشاوره‌های تخصصی و پاسخگویی سریع به نیازهای ما، نقشی مؤثر در تجربه مثبت خرید ما ایفا نموده است.

آقای رحمانی
شرکت داروپخش

مایلیم قدردانی صمیمانه خود را از خدمات شما به ما به عنوان یکی از قابل اعتمادترین فروشنده‌هایمان ابراز کنیم. از زمانی که قرارداد خود را امضا کردیم، شما با کیفیت‌ترین خدمات و بهترین رفتار را با مجموعه ما داشتید. ما مشتاقانه منتظر خرید مجدد خود از شما در آینده هستیم و امیدواریم که همچنان به ارائه چنین خدمات عالی به ما ادامه دهید. سیم و کابل شرکت صنعتی الکتریک خراسان یکی از بهترین ها در ایران محسوب می شود و شما نیز یکی از بهترین نماینده های این شرکت هستید.

آقای فنایی
فروشگاه زنجیره ای روشا

بدین‌وسیله رضایت کامل خود را از خرید سیم و کابل برق افشارنژاد و تجهیزات شبکه از شرکت محترم برق‌سان تجارت پایدار اعلام می‌دارم. محصولات خریدار ‌شده از نظر کیفیت و عملکرد به طور کامل مطابق با انتظارات ما بوده و تمامی استانداردهای لازم را دارا می‌باشند. به امید همکاری های مجدد با شما

آقای صفایی
کانون ایران نوین کیش

از کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت برق‌سان تجارت پایدار نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان تشکر می‌کنم. صمیمانه از خدمات کارآمد و باکیفیت شما به مشتریان، سطح جزئیات و مسئولیت پذیری که در هر خرید نشان داده‌اید ، قدردانی می‌کنم. ارادتمند شما هستم.

آقای مجیدی
مروارید تجارت جهانی

با خرید سیم رنگی و ارت، کابل سه و نیم رشته افشان خراسان و کابل چهار رشته افشارنژاد از شما تجربه به یادماندنی از برخورد کارشناسان، کیفیت بالای محصول و قیمت مقرون به صرفه در خاطرمان ثبت شد. از خدمات پشتیبانی و مشاوره‌های تخصصی تیم شما قدردانی می‌کنیم. امیدواریم در آینده نیز شاهد همکاری‌های موفقیت‌آمیز و مستمر با شرکت شما باشیم.

آقای سلطانی
سامان نوین تک فام

باسلام و احترام؛ از خرید سیم و کابل برق از شرکت شما (برق‌سان تجارت پایدار) کاملاً رضایت داریم. کیفیت محصولات و خدمات پشتیبانی عالی بود. همکاری‌های آتی را با شما انتظار داریم. به زودی لیستی از سیم های افشان را برای شما ارسال خواهیم کرد. باشد تا این تجربه خوب باز تکرار شود. ارادتمند شما موفق و پیروز باشید.

آقای مظفری
ایرانیان امید البرز

بهترین خرید را تجربه کردیم. امیدوارم همکاری‌های آینده نیز به همین نحو عالی و با رضایت کامل ادامه یابد و ما شاهد پیشرفت و توسعه بیشتر در محصولات و خدمات شما باشیم.

آقای ابراهیمی
سامانه ارتباطات آکام

با سلام، از خرید کابل برق از شرکت محترم برقسان تجارت پایدار بسیار راضی هستم. کیفیت عالی و برخورد حرفه‌ای شما قابل تقدیر است. از همکاری شما سپاسگزارم. با تشکر

آقای ناصرزاده
نگارین صنعت رامان

با سلام، مایلم رضایت خود را از خرید سیم و کابل برق برند افشارنژاد از شرکت برقسان تجارت پایدار نماینده رسمی خراسان ابراز کنم. کیفیت محصولات دریافتی بسیار عالی و مطابق انتظار بود. همچنین، از برخورد حرفه‌ای و پشتیبانی شما در طول فرآیند خرید بسیار راضی هستم. از همکاری و خدمات بی‌نظیر شما صمیمانه تشکر می‌کنم و امیدوارم در آینده نیز همکاری‌های بیشتری داشته باشیم. با احترام.

آقای روئین نژاد
شبکه عصر دانش آرا

با سلام، از کیفیت عالی سیم و کابل برق خریداری شده از شرکت برقسان و برخورد حرفه‌ای شما بسیار راضی هستم. از همکاری و پشتیبانی شما صمیمانه تشکر می‌کنم. با احترام.

آقای صبوری
پردیس اطلاع رسان سپهر

بدینوسیله می‌خواهم مراتب رضایت خود را از شرکت برقسان اعلام کنم. محصولاتی که دریافت کردم، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و دقیقاً مطابق با نیازها و انتظارات اینجانب بوده‌اند. فرآیند خرید نیز بسیار روان و بی‌دغدغه انجام شد و از برخورد حرفه‌ای شما بسیار قدردانم. توجه و پشتیبانی شما در طول فرآیند خرید، اطمینان و رضایت مرا دوچندان کرد. همکاری با شما تجربه‌ای مثبت و رضایت‌بخش برای من بوده و امیدوارم در آینده نیز بتوانم از خدمات شما بهره‌مند شوم.

آقای زارع
گروه ساختمانی باتیس

برق‌سان

نماینده رسمی

شرکت صنعتی الکتریک خراسان
(افشارنژاد)

لیست قیمت محصولات خراسان

گواهینامه ها

اعضای هیئت مدیره و پرسنل شرکت برق سان تجارت پایدار دارای مدارک معتبر بین المللی می باشند.

آکادمی BICSI

گواهی دوره دیتاسنتر

گواهی BICSI پرستور ابری لواسانی
گواهی BICSI کمیل نقاش زاده
گواهی BISCI محمد حسن زارع
فلوک

گواهی دوره تست فلوک

گواهی تست کابل محمد حسن زارع
گواهی تست کابل کمیل نقاش زاده
لئونی

دوره تجهیزات شبکه لئونی آلمان

گواهی دیتاکام نتورکر پرستو ابری
گواهی دیتاکام نتورکر محمد حسن زارع
گواهی Leoni پرستو ابری
گواهی Leoni کمیل نقاش زاده