درباره ما

تاریخچه تاسیس

شرکت برق سان تجارت پایدار یکی از 15 مجموعه هولدینگ گروه الکتروکویر یزد است که در سال 1394 فعالیت خود را در خیابان لاله زار جنوبی آغاز نمود. این مجموعه در ابتداء شروع  فعالیت خود با تمرکز بر فروش و پخش تجهیزات برند های معتبر جهانی نظیر لگراند و لئونی تبدیل به یکی از توزیع کنندگان موفق در حوزه تجهیزات شبکه و برق شد.

برق سان تجارت پایدار توزیع کننده رسمی کلیه محصولات لگراند فرانسه، لئونی آلمان و همچنین نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان (کابل خراسان افشارنژاد) است. این مجموعه با تکیه بر تجربه نیروهای مهندسی خود و به جهت ارائه سرویس به تمام هم میهنان عزیز در اقصی نقاط کشور اقدام به راه اندازی وب سایت اطلاع رسانی برای ارائه بهتر خدمات فنی و فروش آنلاین محصولات نموده است. بازار لاله زار یا همان بورس لوازم و تجهیزات برقی ، فضایی ایجاد نموده که فروشگاه ها و شرکت های مختلف کالای خود را در این بازار عرضه می کنند از این رو فروشگاه برق سان اصلی ترین هدف خود را ارائه خدمات مهندسی، دیتاشیت ها، کاتالوگ های فنی، توضیحات و مشاوره مورد نیاز به مشتریان به صورت حضوری و همچنین تامین بسیار سریع تجهیزات برقی از بازار برق لاله زار را امکان پذیر کرده است. این مجموعه با تکیه بر نیروی انسانی خود قادر به طراحی، تامین و همچنین اجرای پروژه های الکتریکال می باشد. کلیه محصولات این فروشگاه دارای گارانتی شرکت واردکننده یا دارای دوسال تا پنج سال گارانتی برق سان می باشد.

نمایشگاهی دائم در قلب بازار برق

در نمایشگاه دائمی برق سان تجارت پایدار، کلیه محصولات از برندهای معتبر نظیر لگراند، خراسان افشارنژاد، هدسان، لئونی، ای ای سی، ایفاپل و … به جهت مشاهده و بررسی قرار دارند. انواع کلید و پریز، انواع سیم و کابل برق، انواع کابل های شبکه و چراغ های اضطراری از برندهای ذکر شده از جمله محصولاتی هستند که در این نمایشگاه وجود دارند.

نمایندگی

 نمایندگی رسمی محصولات

برق سان تجارت پایدار نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان (افشارنژاد) و هولدینگ آن شرکت الکتروسیم هدایت (هدسان) دو کمپانی بزرگ کابل سازی در ایران است. برق سان با استفاده از نیروهای مجرب خود و همچنین ارتباط مفید و مستمر با شرکت های موفق تولید کننده تجهیزات برق ساختمانی و مخابراتی نقش مهمی را در تامین تجهیزات برقی در پروژه های مختلف ایفا می کند.