درباره ما

برق سان تجارت پایدار

مشاوره، طراحی، تامین و اجراء پروژه های الکتریکال

شرکت برق سان تجارت پایدار فعالیت خود را در سال 1394 در خیابان لاله زار جنوبی تهران آغاز نمود. این شرکت با خدمات گوناگونی از جمله مشاوره، تامین قطعات و اجرای پروژه های الکتریکال و همچنین کسب عاملیت فروش تجهیزات اصلی لگراند فرانسه در مدت زمان کوتاهی تبدیل به قطب اصلی محصولات لگراند در مرکزی ترین بازار برقی ایران در خیابان لاله زار تهران گردید. اعتبار بدست آمده در پخش کالاهای اصلی توسط پرسنل متخصص و کارآزموده برق سان سبب شد تا در قدم بعدی نمایندگی رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد به عنوان بزرگ ترین تولید کننده سیم و کابل در ایران به این شرکت اعطا گردد.

معرفی شرکت

برق سان تجارت پایدار

برق سان تجارت پایدار توزیع کننده رسمی کلیه محصولات لگراند فرانسه، لئونی آلمان و همچنین نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان (کابل خراسان افشارنژاد) است. این مجموعه با تکیه بر تجربه نیروهای مهندسی خود و به جهت ارائه سرویس به تمام هم میهنان عزیز در اقصی نقاط کشور اقدام به راه اندازی وب سایت اطلاع رسانی برای ارائه بهتر خدمات فنی و فروش آنلاین محصولات نموده است. بازار لاله زار یا همان بورس لوازم و تجهیزات برقی ، فضایی ایجاد نموده که فروشگاه ها و شرکت های مختلف کالای خود را در این بازار عرضه می کنند از این رو فروشگاه برق سان اصلی ترین هدف خود را ارائه خدمات مهندسی، دیتاشیت ها، کاتالوگ های فنی، توضیحات و مشاوره مورد نیاز به مشتریان به صورت حضوری و همچنین تامین بسیار سریع تجهیزات برقی از بازار برق لاله زار را امکان پذیر کرده است. این مجموعه با تکیه بر نیروی انسانی خود قادر به طراحی، تامین و همچنین اجرای پروژه های الکتریکال می باشد. کلیه محصولات این فروشگاه دارای گارانتی شرکت واردکننده می باشد.

برق سان تجارت پایدار در سالهای اخیر با تکیه برتجربه نیروهای متخصص خود و با بهره گیری از فناوری های روز دنیا در حوزه سیستم های الکتریکال گامی محکم در جهت توسعه و گسترش برق و شبکه در ایران برداشته است. در کنار این موارد این شرکت با کمک دفاتر مجموعه کویر در کشورهای حوزه خلیج فارس امکانات بسیار مطلوبی را برای ارائه بهتر خدمات بازرگانی فراهم آورده است. اکنون برق سان تجارت پایدار بـه عنـوان یکـی از مجموعـه شـرکت هـای مطـرح کشـور بـا هـدف ارائـه و توسـعه خدمـات مهندسـی، انتقـال و ارتقـاء دانــش فنــی و فــناوری روز بــه صنعــت کشــور و بــا هــدف یافتــن بازارهــای بین المللــی بــرای محصــولات ایرانــی و همچنین انتقــال تکنولــوژی روز دنیـا بـه ایـران فعالیت خود را دنبال می کند.

برق سان تجارت پایدار کار خود را با پخش عمده تجهیزات برق و شبکه اصلی لگراند آغاز نمود. این سبد شامل تجهیزات شبکه، تجهیزات تابلویی و تجهیزات برق ساختمانی بود که دستاورد فعالیت فروش تنها در این حوزه به همکاری با بیش از 500 شرکت و سازمان خصوصی و غیر خصوصی در ابتدای کار منجر شد. حجم گسترده همکاری ها در بازار تجهیزات شبکه سبب شد تا برق سان تجهیزات شبکه برند لئونی آلمان را به سبد محصولات خود اضافه کند. لئونی و لگراند دو موفقیت و پیشرفت بزرگ برق سان بودند که سطح همکاری های برق سان را تا حد چشمگیری با سایر سازمان ها و ارگان ها افزایش دادند.

نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد

اعتبار بدست آمده حاصل فروش چندین ساله محصولات اصلی لگراند و لئونی و با توجه به حضور در بزرگ ترین بازار برقی ایران ضمن کسب خوش نامی و رضایت مشتریان عزیزمان، این شرکت در سال 1397 موفق شد تا عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد را اخذ نماید. در حال حاضر یکی از فعال ترین نمایندگان شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد شرکت برق سان تجارت پایدار می باشد.

گواهینامه ها

اعضای هیئت مدیره و پرسنل شرکت برق سان تجارت پایدار دارای مدارک معتبر بین المللی می باشند

گواهی دوره دیتاسنتر

گواهی دوره تست فلوک

دوره تجهیزات شبکه لئونی آلمان

مشتریان ما

در حال حاضر بیش از 2500 مجموعه در سرتاسر ایران مشغول به همکاری با برق سان تجارت پایدار هستند

شرکای تجاری

در حال حاضر فعالیت شرکت برق سان تجارت پایدار با 3 برند اروپایی و 3 برند ایرانی در حال انجام است. لگراند، لئونی، ایفاپل، خراسان افشارنژاد، الکتروسیم هدایت، سیمولینک

از نمایشگاه ما دیدن فرمایید

نمایشگاهی دائم در قلب بازار برقی ایران

در نمایشگاه دائمی برق سان تجارت پایدار، کلیه محصولات از برندهای معتبر نظیر لگراند، خراسان افشارنژاد، هدسان، لئونی، ای ای سی، ایفاپل و … به جهت مشاهده و بررسی قرار دارند. انواع کلید و پریز، انواع سیم و کابل برق، انواع کابل های شبکه و چراغ های اضطراری از برندهای ذکر شده از جمله محصولاتی هستند که در این نمایشگاه وجود دارند.

نمایشگاه برق سان
نمایندگی خراسان افشارنژاد
نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد

نماینده رسمی محصولات

برق سان تجارت پایدار نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان (افشارنژاد) و هولدینگ آن شرکت الکتروسیم هدایت (هدسان) دو کمپانی بزرگ کابل سازی در ایران است. برق سان با استفاده از نیروهای مجرب خود و همچنین ارتباط مفید و مستمر با شرکت های موفق تولید کننده تجهیزات برق ساختمانی و مخابراتی نقش مهمی را در تامین تجهیزات برقی در پروژه های مختلف ایفا می کند. اعتبار بدست آمده حاصل فروش چندین ساله محصولات اصلی لگراند و لئونی و با توجه به حضور در بزرگ ترین بازار برقی ایران ضمن خوش نامی و رضایت مشتریان، این شرکت در سال 1397 موفق به اخذ نمایندگی رسمی فروش شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد انتخاب گردید. در حال حاضر یکی از فعال ترین نمایندگان شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد شرکت برق سان تجارت پایدار می باشد.