سوالات متداول

درباره کالاها

ما از سال 1394 به صورت مستقیم در خیابان لاله زار تهران حضور داشته ایم . در طی این سال ها اولویت اصلی ما عدم فروش کالاهای تقلبی و فروش کالاهای اصل بوده است . ما تمامی کالا ها را طی قرارداد کتبی از نمایندگی اصلی تهیه و یا خود واردکننده و‌ نماینده رسمی آن برند هستیم به هرحال اسناد و مدارک خرید ما از کمپانی های تولید کننده محصول موجود است و برای اطمینان خاطر بیشتر برای مشتری می توانیم با قید جمله ” کلیه کالاها به شرط اصلی فروخته می شوند ” در زیر فاکتور مشتری به همراه مهر فروشگاه به این ضمانت تحکیم ببخشیم تا بدین وسیله امکان پیگیری قانونی هم به جهت اطمینان خاطر خریدار فراهم گردد.

ملاک کیفیت و مرغوبیت کابل ها به هیچ عنوان ربطی به پاس کردن تست فلوک ندارد. همانطور که یک گوشی تقلبی همانند یک گوشی اصلی با تفاوت قیمت 6 میلیون تومنی می تواند یک تماس را برقرار کند. کابل فیک و اصل هم می توانند هر دو سیگنال را با هد روم های بالا پاس کنند. تست فلوک شامل مراحل دقیقی است که شخص تست کننده حتما باید از آن آگاهی داشته باشد ، در غیر این صورت نتیجه تست درست نیست.برای مثال گاهی برخی افراد دستگاه فلوک را روی کابل cat sftp تنظیم می کنند و بر روی یک کابل cat6 utp غیر اورجینال تست می گیرند که در نتیجه ی اینکار ، تست با هدروم بالاست.
اما پاسخ ما به این سوال بله است ، کلیه ی کابل های اورجینال تست فلوک را با دستگاه تنظیم شده مطابق با کابل ، پاس می کنند و ملاک برای کمپانی های بزرگ سازنده کابل شبکه کیفیت کابل تولیدیست و تست فلوک یک امر پیش پا افتاده برای این شرکت ها به حساب می آید.

رقابت بین فروشگاه هایی که کالاهای اصلی می فروشند همیشه با اختلاف قیمت های بسیار پایین وجود دارد . به طور واضح تر ؛ قیمت یک محصول در سایت لگراند 6 یورو است که با احتساب هزینه گمرک و باربری در ایران حدود 80 هزار تومان می شود.فروشگاهی محصولی را با ظاهر مشابه به قیمت 40 هزارتومان می فروشد.در حالی که فروشندگان دیگر آن کالا را با قیمت های 85 تا 90 هزار تومان می فروشند.در هر صنفی از این نوع فروشگاه ها و کالاها وجود دارند که همگی با قیمت بسیار کمتر به فروش کالاهای مشابه اصل می پردازند.البته در این میان فروشندگانی هم هستند که با قیمت کالای اصلی ، کالاهای غیر اصلی را به فروش می رسانند.پس قیمت هم ملاک بر اصلی بودن یک کالا نیست.

می توانید با فروشگاه ما تماس بگیرید و در اینباره با کارشناسان فروش صحبت کنید.

اطلاعات خرید

ابتدا باید یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید ، سپس مراحل خرید شامل انتخاب محصول ، تایید ، وارد کردن آدرس و شماره تلفن را تکمیل کنید و منتظر باشید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس بگیرند.

کلیه کالاهای ما قبل از ارسال توسط کارشناسان فنی ما تست و بررسی می شوند تا ضمن جلوگیری از هدر رفت زمان برای مشتریان به دلیل مرجوع و ارسال دوباره ی کالا ، خریداران هم جنس سالم و بی نقصی را دریافت کند. اما از آن جایی که محصولات برقی را نمی توان به طور صد در صد ضمانت سلامت فنی کرد ، در صورت وجود هرگونه عیب یا نقص فنی سریعا محصول معیوب با محصول جدید جایگزین خواهد شد. در صورت رخ دادن همچین مواردی ، هزینه ی مرجوع و ارسال مجدد به عهده ی فروشگاه برق سان می باشد.

در صورت داشتن درخواست برای لغو یک سفارش پس از ثبت ، هنگام تماس کارشناسان فروش ما می توانید انصراف خود را اعلام کنید . در صورتی که درخواست لغو شما پس از تماس تیم فروش ما باشد باید با شماره های 33900378 یا 36617201 تماس و لغو فاکتور خود را اعلام کنید. در مواردی که پرداخت صورت گرفته باشد از شما یک شماره حساب یا شماره کارت دریافت می شود تا در اولین فرصت وجه شما به حسابتان عودت گردد.

مشتریانی که در شهر تهران سکونت دارند ، حداکثر 5 ساعت پس از ثبت سفارش می توانند کالاهای خود را دریافت کنند.
مشتریان ساکن در شهرستان هم بین 2 تا 3 روز می توانند کالاهای خود را از باربری یا پست بسته به انتخاب شخص سفارش دهنده دریافت کنند.

برای خرید های بالای 3 میلیون تومان هزینه سفارش به عهده فروشگاه برق سان می باشد.در غیر این صورت هزینه به عهده شخص خریدار است.

پس از ثبت سفارش در وب سایت ، می توانید با یکی از روش های پرداخت در پنل وب سایت پرداخت خود را انجام دهید