خدمات تست فلوک

خدمات تست فلوک

تست انواع کابل شبکه و خدمات انجام تست فلوک کابل شبکه در خیابان لاله زار تهران توسط شرکت برق سان تجارت پایدار ارائه می شود. این تست ها توسط تکنسین های دوره دیده و متخصصین شبکه با استفاده از جدیدترین دستگاه های تست فلوک انجام می پذیرد و در پایان کار گواهی تایید یا عدم تایید تست کابل شبکه به مشتریان ارائه می شود. تست فلوک یک دستگاه آنالیزور شبکه و کابل شبکه است که از طریق ارسال سیگنال ها به جهت اندازه گیری پارامترهای مختلف تاثیرگذار در سرعت انتقال دیتا و پهنای باند در شبکه های مسی و فیبرنوری مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه میزان عملکرد، بازدهی و عیب یابی شبکه و کابل شبکه را بررسی و نتیجه آن را تحت عنوان یک گزارش کامل در پایان تست کابل شبکه ارائه می دهد. برق سان مجهز به دستگاه های جدید تست فلوک DSX 8000 سری VERSIV2 می باشد که تمامی این دستگاه ها به صورت سالانه به جهت سرویس و کالیبره به دفتر خدمات مرکزی فلوک خاورمیانه واقع در کشور امارات متحده عربی ارسال می شوند و گواهی بروزرسانی کالیبراسیون دریافت می کنند.

خدمات تست فلوک کابل شبکه

ارائه گزارش تست فلوک

در پایان انجام هر تست گزارش کامل دستگاه به صورت کاغذی و فایل PDF در قالب یک پکیج ارائه می شود. گزارش ها شامل گراف ها و مشخصات دقیق کابل تست شده می باشد.

تست فلوک برای مشتریان شهرستان

مشتریان مقیم سایر شهرها می توانند با ارسال کابل شبکه به محل شرکت از خدمات تست فلوک بهره مند گردند. امکان ارائه ویدئو از کلیه مراحل تست برای اینگونه مشتریان امکان پذیر می باشد.

تست با دستگاه DSX2 8000

انجام تست فلوک به وسیله جدیدترین دستگاه تستر شرکت فلوک مدل DSX2 8000 انجام می پذیرد. این دستگاه سری دوم تستر کابل شبکه فلوک است که از خانواده VERSIV2 می باشد.

تست فلوک در حضور مشتری

به جهت اطمینان خاطر مشتریان عزیز، انجام تست فلوک کابل شبکه توسط تکنسین های ما در حضور مشتری انجام می پذیرد و نتایج دستگاه پس از انجام عملیات به مشتری اعلام و ارائه می شود.

تست فلوک در محل

ثبت درخواست تست فلوک

تلفن تماس

000 267 34 021

واتساپ

09023904212

فکس

33900467 021

دفتر فروش: لاله زار جنوبی، پاساژ بزرگ تجارت، طبقه همکف، پلاک 11

دفتر مرکزی: خیابان شریعتی، بالاتر از چهارراه قدوسی، ابتدای خیابان هویزه، پلاک ۲، طبقه ۳، واحد ۳

شماره تماس: 02134267070

درخواست تست فلوک

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم

تست فلوک در لاله زار

خدمات تست فلوک در خیابان لاله زار تهران توسط شرکت برق سان تجارت پایدار شامل موارد زیر می باشد:

  • تست فلوک کابل شبکه در حضور مشتری (تست فلوک در محل)
  • فروش انواع دستگاه تست فلوک
  • بروزرسانی دستگاه تست فلوک
  • خدمات عیب یابی شبکه
  • مشاوره خرید دستگاه و آموزش