لیست قیمت محصولات

لیست قیمت محصولات شرکت برق سان تجارت پایدار در صفحه جاری قرار گرفته است. با کلیک بر روی هر یک از آیتم های زیر می توانید لیست قیمت مربوط به برند مورد نظر را مشاهده نمایید. توجه فرمایید که کلیه لیست قیمت های قرار گرفته در وب سایت برق سان به صورت روزانه توسط ما بروزرسانی می گردند.

سیم و کابل خراسان افشارنژاد

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد شامل سیم های برق افشان، کابل های برق افشان و زمینی تک رشته و چند رشته، کابل های مخابراتی و کابل های افشان شیلددار می باشد.

کابل آلومینیوم خراسان افشارنژاد

لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان شامل کلیه کابل های موجود آلومینیوم خراسان می باشد. در این لیست قیمت انواع کابل 1 رشته تا 4 رشته و انواع کابل سه فاز درج شده است.

کابل اعلام حریق خراسان افشارنژاد

لیست قیمت کابل اعلام حریق خراسان افشارنژاد شامل قیمت انواع کابل هالوژن فری خراسان، قیمت کابل نسوز با نوار میکا و انواع کابل های تولیدی مقاوم در برابر آتش شرکت خراسان می باشد.

تجهیزات برق و شبکه لگراند

لیست قیمت محصولات لگراند شامل تجهیزات برق و شبکه لگراند ائم از کلید و پریز، تجهیزات شبکه، ترانکینگ و داکت و انواع کف خواب است که با ورود به این صفحه قابل مشاهده می باشد.

ترانکینگ البرز

لیست قیمت ترانکینگ البرز شامل قیمت ترانکینگ 105*50 البرز، انواع زوایا، متعلقات و تجهیزات مرتبط به ترانکینگ البرز می باشد.