قیمت کابل آلومینیوم خراسان افشارنژاد

لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان افشارنژاد

لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان افشارنژاد به صورت روزانه توسط کارشناسان واحد فروش شرکت برق سان تجارت پایدار نمایندگی رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد به روزرسانی می شود. محصولات قرار داده شده در لیست قیمت زیر، گلچینی از پرفروش ترین های کابل آلومینیومی خراسان است که با توجه به درخواست بالای مشتریان مبنی بر فروش کابل های آلومینیوم خراسان افشارنژاد به صورت موجود در انبار قابل ارائه و تحویل می باشند. با بالا رفتن قیمت مس و به تبع آن افزایش قیمت کابل های مسی، خرید انواع کابل های آلومینیومی در بازار به دلیل مقرون به صرفه بودن قیمت های مناسب آن نسبت به کابل های مسی امری سودمند به شمار می آید. شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد یکی از بهترین تولید کنندگان سیم و کابل برق مفتخر به تولید باکیفیت ترین محصولات در حوزه کابل آلومینیوم و مس در ایران می باشد.

قیمت کابل آلومینیوم خراسان

کابل های آلومینیوم موجود در لیست قیمت زیر شامل کلیه محصولاتی است که به صورت آماده در انبار قابل ارائه می باشند. سایر کابل ها با مقاطع گوناگون در صورتی که در لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان موجود نباشد نیاز به زمان تحویل 10 الی 20 روزه به جهت تولید دارند. کلیه کابل های زیر تحت عنوان کابل آلومینیوم NA2XY ساخته شده که عبارت ذکر شده بر اساس استاندارد VDE بیانگر وجود هادی آلومینیومی به همراه عایق XLPE یا کراس لینک شده با مقاومت بالا و روکش نهایی از جنس PVC می باشد.

قیمت کابل آلومینیوم

تاریخ بروزرسانی: 1403/04/24

لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان افشارنژاد
پیوندهای مربوط به

قیمت کابل آلومینیوم خراسان

دانلود لیست قیمت خراسان افشارنژاد

جهت دریافت و دانلود لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان افشارنژاد می توانید با فرمت پی دی اف (PDF) لیست قیمت فوق را دانلود نمایید.

کاتالوگ سیم و کابل خراسان

کلیه کاتالوگ های فنی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد که شامل اطلاعات انواع کابل های تولیدی خراسان است در این قسمت قابل مشاهده و دانلود می باشد.

شماره تماس نمایندگی کابل خراسان

با ورود به صفحه اطلاعات تماس نماینده سیم و کابل خراسان می توانید شماره تماس و آدرس نمایندگی سیم و کابل خراسان افشارنژاد را مشاهده و دریافت نمایید.

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان که شامل انواع کابل سه فاز آلومینیومی خراسان افشارنژاد است به همراه قیمت های به روز در این صفحه قرار دارد.

نمایندگی شرکت خراسان افشارنژاد

 در صفحه نماینده رسمی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد اطلاعاتی در مورد شرکت و نمایندگان کابل خراسان افشارنژاد کسب نمایید.

کابل NA2XY خراسان افشارنژاد

کابل های آلومینیوم خراسان افشارنژاد NA2XY از هادی کلاس 2 نیمه مفتول به همراه عایق XLPE و روکش PVC تشکیل شده است. استفاده از آلومینیوم نوع 8000 با اصلاحات مولکولی به عنوان هادی در کابل های آلومینیومی خراسان سبب شده تا این دسته از کابل ها از مقاومت اهمی کمتری نسبت به سایر کابل های آلومینیومی و رقبا در بازار برخوردار باشند. استفاده از عایق XLPE در این محصولات سبب شده تا هادی آلومینیوم کابل های خراسان از حفاظت بالاتری در برابر کلیه عوامل محیطی که سبب آسیب به هادی آلومینیوم در طول زمان می شود جلوگیری کند. شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد با استفاده از مدرن ترین و بروز ترین ماشین آلات روزدنیا انواع کابل سه فاز آلومینیومی را به سبد محصولات قابل ارائه خود افزوده است.