لیست قیمت کابل خراسان

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد به صورت لحظه ای توسط شرکت برق سان تجارت پایدار نماینده رسمی شرکت خراسان افشارنژاد به روزرسانی می شود. لیست قیمت کابل خراسان شامل جدیدترین قیمت های فروش سیم و کابل افشارنژاد است که با توجه به نوسانات زیاد قیمت مس در بازار جهانی دائماً در حال تغییر است. قیمت های موجود در لیست قیمت خراسان افشارنژاد با احتساب درصدی است که به صورت لحظه ای توسط کارخانه بر روی لیست قیمت اصلی افزایش یا کاهش می یابد. به عبارت دیگر نمایندگان شرکت سیم و کابل خراسان یک لیست قیمت پایه از شرکت دریافت می کنند که با توجه به وضعیت قیمت مس در بازار، نمایندگان موظفند تا درصدی را بر روی قیمت ها کاهش یا افزایش دهند.  محصولات این لیست شامل قسمت های مختلفی همچون سیم تک رشته افشان، کابل افشان دو روکشه، کابل افشان شیلددار، کابل کولری، کابل افشان، کابل زمینی و کابل مخابراتی و هوایی است که در صورت نیاز می توانید توضیحات مختصری را درباره هر یک از گروه ها در این صفحه مطالعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش شرکت برق سان با شماره 34267000 تماس حاصل فرمایید.

قیمت سیم و کابل خراسان

با توجه به تغییرات قیمت و نوسانات موجود در بازار مس، لیست قیمت سیم و کابل خراسان به صورت دوره ای توسط شرکت سیم و کابل خراسان به کلیه نمایندگان داده می شود که نمایندگان کابل خراسان نیز موظفند تا در صورت کاهش یا افزایش قیمت مس، درصدی را از لیست قیمت ارائه شده برای مشتریان خود کسر یا افزایش دهند. با استفاده از این سیاست از صدور لیست قیمت های روزانه نیز جلوگیری می شود.

کابل های مسلح خراسان افشارنژاد که در لیست قیمت سیم و کابل خراسان وجود ندارد از دسته کابل های سفارشی این شرکت محسوب شده که به جهت تولید نیازمند قیمت گذاری و زمان تحویل حداقل 10 روزه می باشند.

در لیست قیمت سیم و کابل خراسان قیمت سیم برق ارت و سیم های رنگی با یکدیگر یکسان است که به جهت محاسبه قیمت سیم های ارت خود می توانید از قیمت های قرار داده شده سایر سیم ها استفاده نمایید.

در صورت نیاز به دانلود لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد، فایل لیست قیمت خراسان با قابلیت دانلود در این صفحه قرار داده شده است.

لیست قیمت سیم و کابل خراسان

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد بروز می باشد.

تاریخ بروزرسانی: 1401/03/04

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد
پیوندهای کاربردی در مورد

سیم و کابل خراسان افشارنژاد

دانلود لیست قیمت خراسان افشارنژاد

در قسمت دانلود لیست قیمت سیم و کابل خراسان می توانید لیست قیمت قرار گرفته در این صفحه را که شامل بروزترین قیمت های سیم و کابل افشارنژاد است دانلود نمایید.

کاتالوگ سیم و کابل خراسان

کلیه کاتالوگ های فنی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد که شامل اطلاعات انواع کابل های تولیدی خراسان است در این قسمت قابل مشاهده و دانلود می باشد.

شماره تماس نمایندگی کابل خراسان

با ورود به صفحه اطلاعات تماس نماینده سیم و کابل خراسان می توانید شماره تماس و آدرس نمایندگی سیم و کابل خراسان افشارنژاد را مشاهده و دریافت نمایید.

لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان

لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان که شامل انواع کابل سه فاز آلومینیومی خراسان افشارنژاد است به همراه قیمت های به روز در این صفحه قرار دارد.

نمایندگی شرکت خراسان افشارنژاد

 در صفحه نماینده رسمی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد اطلاعاتی در مورد شرکت و نمایندگان کابل خراسان افشارنژاد کسب نمایید.

سوالات متداول قیمت سیم و کابل

خرید سیم و کابل

لیست موارد مورد نیاز خود را به شماره 09102076218 واتساپ نمایید. همکاران ما پیش فاکتور اقلام را برای شما ارسال می نمایند. پس از رویت و تایید پیش فاکتور، وجه آن را به شماره حساب درج شده در زیر پیش فاکتور واریز نمایید. آدرس محل دریافت کالا، شخص گیرنده و فیش واریزی را به شماره ذکر شده واتساپ نمایید.

ارسال کالا در تهران با توجه به حجم و اندازه بار به وسیله وسایل نقلیه سبک یا سنگین انجام می پذیرد. مشتریان دیگر شهرها به وسیله باربری می توانند کالای خود را دریافت نمایند.

پس از واریز وجه؛ برای (بارهای سبک) پس از مدت زمان 1 الی 2 ساعت بار خریدار آماده تحویل و ارسال می شود. برای بارهای سنگین با حجم بالا این زمان بسته به مقدار افزایش می یابد و ممکن است در مواقعی نیاز به مدت زمان 1 روز باشد. قبل از واریز وجه کارشناسان فروش ما نسبت به زمان تحویل اطلاعات کافی را به شما خواهند داد.

فروش سیم برق فقط به صورت کلاف 100 متری امکان پذیر است. فروش کابل برق به صورت خرد انجام می شود.

کلیه سیم های برق و کابل آنتن به صورت کلاف 100 متری می باشند

کابل های تلفن مخابراتی به صورت کلاف های 100 متری و 250 متری تولید می شوند.

کابل برق های افشان زیر علاوه بر موجود بودن به صورت کلاف 100 متری، به صورت قرقره ای نیز تولید می شوند.

 • 2×1، 2×1.5، 2×2.5، 2×4، 2×6
 • 3×1، 3×1.5، 3×2.5، 3×4، 3×6
 • 4×1، 4×1.5، 4×2.5، 4×4، 4×6
 • 5×1، 5×1.5، 5×2.5، 5×4، 5×6

کابل های تک رشته افشان، کابل های افشان شیلددار، کابل های زمینی به صورت قرقره ای تولید می شوند و فاقد کلاف 100 متری می باشند.

این امر به دو روش امکان پذیر است.

 1. ریباند کردن کابل مشتری بر روی قرقره که شامل هزینه می شود و این هزینه به بنگاه مرکزی پرداخت می شود.
 2. متراژ درخواستی مشتری با اندکی کم و بیش به صورت قرقره در انبار موجود باشد. مثلا خریدار نیاز به 300 متر کابل 3×2.5 بر روی قرقره دارد. ما یک قرقره 302 متری در انبار موجود داریم که این قرقره پیشنهاد داده می شود تا حتی الامکان نیاز به پرداخت هزینه ریباند وجود نداشته باشد.

قیمت سیم و کابل

بله؛ قیمت سیم و کابل درج شده در این لیست شامل درصد تخفیفی می شود. درصد تخفیف قیمت سیم و کابل به صورت روزانه و بعضاً ساعتی تغییر می یابد. جهت اطلاع از تخفیف ها تماس بگیرید.

لطفاً لیست موارد مورد نیاز خود را به روش های ذکر شده برای ما ارسال فرمایید تا پیش فاکتور با حداکثر تخفیف برای شما ارسال گردد.

قیمت سیم های افشان رنگی و ارت با یکدیگر یکسان است. از قسمت ستون “سیم تک رشته افشان رنگی و ارت” به جهت محاسبه قیمت سیم ارت استفاده نمایید.

قیمت سیم و کابل در لیست قیمت سیم و کابل خراسان بر اساس متر می باشد.

هر جفت سیم در اصطلاح برق کاران شامل یک سیم 1.5 و یک سیم 2.5 است. قیمت سیم 1.5 و 2.5 موجود در لیست را با یکدیگر جمع کنید تا قیمت یک جفت سیم بدست بیاید.

بله، ما عضو اداره مالیات بر ارزش افزوده هستیم.

راهنمای لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

قیمت سیم افشان خراسان

شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد مدتی است که تولید سیم های برق مفتول را از دستور کار خود خارج کرده و فقط به تولید سیم برق های افشان از سایز 1 تا 300 میلی متر مربع می پردازد. در فوق و در سربرگ “سیم تک رشته افشان” مجموعه سیم های برق افشان افشارنژاد خراسان است به همراه قیمت پایه و بدون درصد تخفیف قرارداده شده است. اگر در لیست درخواستی خود عبارت سیم NYMHY خراسان را مشاهده می کنید در این قسمت کلیه این سیم ها قرار داده شده است.

 قیمت کابل افشان خراسان

به مجموعه ای از کابل های خراسان گفته می شود که بسیار شبیه به سیم های افشان با از سایز 16 تا 300 هستند. تنها تفاوت کابل های افشان دو روکشه با سیم برق در نوع روکش است که در مقایسه با سیم های افشان، از روکش مقاوم تر و محکم تری به جهت حفاظت از هادی ها استفاده می کنند. در واقع در سیم های برق از یک روکش به جهت حفاظت از هادی مسی استفاده می شود اما در کابل افشان دو روکشه از یک عایق و یک روکش در جهت حفاظت از هادی مسی استفاده می شود. کلیه کابل های افشان دو روکشه بر خلاف سیم ها که از رنگ های مختلفی ساخته می شوند به رنگ مشکی هستند. در لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد این محصولات با سربرگ “کابل افشان دو روکشه” وجود دارند.

قیمت کابل افشان شیلددار خراسان افشارنژاد

هنگامی که کابل برق، در مجاورت با تجهیزاتی باشد که به میدان های مغناطیسی حساسیت داشته باشند، به جهت جلوگیری از القاء میدان های مغناطیسی شرکت های سازنده سیم و کابل از شیلد و فویل بر روی هادی کابل استفاده می کنند تا به وسیله آن از انتقال پارازیت به جریان عبوری از کابل جلوگیری کنند. در لیست قیمت کابل خراسان این محصولات با سربرگ “کابل افشان شیلددار” قرار داده شده اند. این کابل ها بر اساس استاندارد وی دی ای به کابل NYMCY شناخته می شوند.

قیمت کابل کولری خراسان افشارنژاد

کابل های کولری خراسان افشارنژاد به صورت مفتول و با روکش سفید رنگ، مخصوص کولرهای آبی به تولید می رسند. کابل کولری افشارنژاد در دو سایز پنج در یک و نیم (5*1.5) و چهار در یک و نیم (4*1.5) به تولید می رسند.

قیمت کابل مخابراتی خراسان

کابل های مخابراتی خراسان، در این لیست شامل کلیه کابل های قابل ارائه زوجی و آنتن صادراتی تولیدی توسط شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است. در لیست قیمت فوق کابل 2 زوج، 4 زوج، 6 زوج، 8 زوج و 10 زوج تنها کابل های آماده خراسان است که در حلقه های 250 متری و در برخی مدل ها 100 متری و یا قرقره قابل ارائه هستند. کلیه کابل های مخابراتی خراسان از نوع 06 هستند.

کابل شبکه خراسان افشارنژاد

کابل شبکه خراسان افشارنژاد محصول جدید شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد می باشد. این کابل ها در کلاس کتگوری CAT6 در دو خانواده UTP بدون شیلد و SFTP شیلددار تولید می شوند. به دلیل استفاده از مس مرغوب و رعایت تمامی استاندارد ها در کابل شبکه خراسان تست فلوک این کابل ها با هدروم 8.1 دسی بل پشت سر گذاشته شده است. قیمت کابل شبکه خراسان در لیست قیمت سیم و کابل موجود می باشد.

95 دیدگاه برای “لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

 1. وحید نقوی گفت:

  سلام و درود
  خواستم بدونم متراژ کابل های برق خراسان سه در دو و نیم چطوریه؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای نقوی عزیز
   کابل های 3×2.5 به صورت کلاف های 100 متری و قرقره های 500، 1000 و 2000 متری موجود هستش که نماینده ها به صورت باز هم از روی قرقره ها امکان فروش رو دارند.

   موفق باشید

   1. مسعود گفت:

    سلام این شرکتتون همون مدارسیم سابق هست؟

    1. محمد حسین حسام گفت:

     سلام وقت بخیر
     خیر شرکت صنعتی الکتریک خراسان بیش از 50 سالِ که با همین نام مشغول به فعالیت هست.
     موفق باشید

 2. omid گفت:

  salam darsad takhfif baray 30 halghe 1.5 hamkar?

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و وقت بخیر
   درصد تخفیف ها به صورت روزانه در حال تغییر هست. امروز حداکثر درصد تخفیف برای سیم ها روی 3% بود که ممکنه طی روزهای آینده این عدد با توجه به شرایط و نوسانات بازار تغییر داشته باشد.

   موفق باشید

 3. رضا حرمت گفت:

  سلام خراسان لیست قیمت جدیدتر از این هم منتشر کرده؟ بعد این تاریخ به روز رسانی شما درسته؟ ما می تونیم هر روز قیمت ها رو از همین جا چک کنیم؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای حرمت گرامی
   بله شرکت سیم و کابل خراسان اخیراً لیست قیمتی جدیدتر از این هم به ما داده اند اما با افزایش قیمت مس و بالا رفتن کلیه قیمت ها، لیست قبلی خود به خود حذف شد. چون تا یک جایی تخفیف ها از روی لیست به قدری زیاد شد که شرکت لیست جدیدی رو تحویل نمایندگان داد اما بلافاصله قیمت سیم و کابل بالا رفت و نماینده ها نتونستند از لیست جدید استفاده کنند.

 4. مهران گفت:

  سلام، از کجا میتونیم، خرید، جزیی اینترنتی ، بکنیم. لطفا راهنمایی کنید. کاسبان ، شهر ما خیلی بی انصاف ند، در گرانفروشی، دومی ندارند.
  اگر امکانش هست جواب را به جیمیل ارسال بفرمایید.

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود آقای مهران عزیز

   پاسخ کامنت به ایمیل شما ارسال شد
   موفق باشید

   1. زیبا طاهری گفت:

    سلام خرید اینترنتی سیم اصلی افشار نژاد دارم میشه خواهش کنم در واتساپ
    0936*******
    راهنمایی بفرمایید

 5. مهرداد گفت:

  سلام اقا محمد حسین.روز بخیر.میخواستم مقداری سیم و کابل خریداری کنم و بین مغازه های شهرمون و چند شهر اطراف پخش کنم.میخواستم ببینم باید از کجا خرید بزنم و چجوری باهام حساب میکنید؟ لطفا راهنماییم کنید

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقا مهرداد عزیز
   شما می تونید لیست مواردی که نیاز دارید رو برای ما تلگرام و یا واتساپ کنید که ما برای شما به قیمت روز پیش فاکتور صادر کنیم. در حال حاضر قیمت ها در حال پایین آمدن هستش که بهتره با ما حتما تماس بگیرید تا از درصد تخفیف ها آگاهی پیدا کنید. چون شرایط شما ویژه هست پیشنهاد می کنم با بنده تلفنی در این خصوص صحبت کنید.

   متشکرم

   1. مهرداد گفت:

    خیلی ممنون.با چه شماره ای تماس بگیرم؟

    1. محمد حسین حسام گفت:

     سلام مجدد
     34267000

     1. مهرداد گفت:

      خیلی ممنون اقا محمد حسین

 6. رضا محمدی گفت:

  سلام
  من میخواستم در شهرمون سسیم و کابل خراسان بخرم به چه نکاتی باید توجه کنم؟ اخه میگن خراسان تقلبی زیاد داره اما اصلش خیلی باکیفیته. لطفا راهنمایی کنید

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود جناب آقای محمدی عزیز
   بله درسته، شرکت خراسان (افشارنژاد) به علت تولید محصولات بسیار باکیفیت از فروش بالایی برخوردار هستش اما یکی از مشکلاتی که ما و شرکت خراسان با اون مواجه هستیم محصولات تقلبی ای هستش که با نام خراسان دائماً در بازار پخش میشه.
   بهترین راه برای خرید کابل اصلی خراسان افشارنژاد این هستش که به سراغ نماینده های رسمی این شرکت بروید و هنگام خرید حتماً از فروشنده بخواهید در زیر فاکتور شما عبارت “محصولات فروخته شده از برند شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است” قید بشود.

 7. محمود گفت:

  سلام ..برا پروژه های نوسازی سیم و کابل می خواستیم میخوام یه قیمت بهمون بدید..(قیمت درب کارخانه)چطور میشه از قیمت هاتون آگاهی پیدا کرد….ممنون از لطفتون موفق باشید یا علی

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست عزیز و بزرگوار
   برای دریافت قیمت پروژه ای باید لیست خودتون رو برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی توسط همکاران ما قیمت های تخفیف خورده برای شما به صورت پیش فاکتور ارسال شوند.

 8. سام لطفی گفت:

  سلام وقت بخیر قیمت سیم نمره ۱/۵+۲/۵ (جفت کلاف) به تعداد ۲۰ حلقه مارک افشار نژاد خراسان در حال حاضر چنده ؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و وقت بخیر جناب آقای لطفی عزیز
   قیمت هر جفت سیم 1/5 و 2/5 خراسان (افشارنژاد) در حال حاظر 380 هزارتومان هستش که چند درصد تخفیف هم از اون کم میشه. لطفا با شرکت ما تماس بگیرید تا در خصوص تخفیف ها با شما صحبت کنم.

   متشکرم

 9. بهنام گفت:

  سلام .. قیمت کابل ۵ در ۱۰ افشان را می خواستم ..حدود ۳۵۰ متر نیاز دارم .. همچنین میزان در صد تخفیف

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود دوست گرامی

   قیمت کابل با احتساب درصد تخفیف به ایمیل شما ارسال شد.

   موفق باشید

 10. سلامی گفت:

  سلام
  خسته نباشید

  بنده کارم دوربین مدار بسته هست و با کابل کواکسیال و سیم با سایزهای مختلف زیاد سر و کار دارم.
  میخواستم ببینم قیمت های افشارنژاد چطوریه؟
  کابل RG11 هم دارید؟
  الان هم یک پروژه دارم که احتمالا سه چهار کلاف RG59 بخوام.
  لطف میکنید قیمت بدید که بتونم مقایسه کنم.

  ممنونم

  1. محمد حسین حسام گفت:

   درود آقای سلامی عزیز
   .کابل های آرجی 11 در لیست قیمت فوق وجود دارند که از اون ها در هر روز درصد تخفیفی کسر می شود. این درصد در روزهای مختلف به علت وجود نوسانات قیمت متغیر است
   شرکت صنعتی الکتریک خراسان کابل آرجی 59 را در سبد تولیدات خود ندارد.
   موفق باشید

 11. مهدی فهیمی گفت:

  سلام
  قیمت کابل 3در2.5 و 3در4 رو میخواستم بدونم روی 450 متر چقدر تخفیف داره؟!

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای فهیمی عزیز

   تخفیفی که می تونیم اعلام کنیم به شما 10 درصد هستش. ولی به جهت دریافت تخفیف های بیشتر با واحد فروش ما تماس بگیرید.

   متشکرم

 12. ولیدآبادی گفت:

  سلام و عرض ادب و احترام
  این لیست قیمت که در سایت شما موجود است (سیم نمره 1 قیمت 10،200 ریال —— سیم نمره 1.5 قیمت 14،500 ریال و …… ) برای چه بازه زمانی بوده
  اگه پاسخ بدین ممنون میشم و به بنده کمک بزرگی انجام داده اید
  سپاسگزارم

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام جناب آقای ولیدآبادی
   کلیه لیست قیمت های موجود در این وب سایت بروز هستند. لیست قیمت قرار داده شده همان لیست قیمت رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است که از هر کدام از قیمت ها درصد تخفیفی برای مشتریان کسر می شود. به جهت اطلاع از آخرین تخفیفات با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید

 13. Mostafa گفت:

  درود به شما
  کابل 2*10 افشان با متراژ 40 مت چند آمپر میتونه عبور بده ؟
  در لیست نوشته متری 25500 تومان،
  برای خرید 40 متر تخفیف هم داره ؟
  سپاس،

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود خدمت شما
   کابل 2 در 10 توانایی عبور 77 آمپر را در متراژ 40 متری دارد.
   با عرض پوزش، برای خرید های زیر 100 متر امکان کسر تخفیف وجود ندارد.

   موفق باشید

 14. علیرضا گفت:

  سلام.خسته نباشین.من به دلیل نویز شدید قصد کابل کشی روکار از جعبه تقسیم تا واحد دارم که در محیط باز حدودا 50 متر سیم نیاز هست.پیشنهاد شما چه کابلی با چه سطح مقاومتی هست که کمترین نویز داشته باشه؟

 15. علیرضا گفت:

  سلام.آیا فقط فروش کلی دارین یا امکان خرید 50 متر کابل دو زوج 0/6 از شما وجود داره؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ما امکان فروش 50 متر کابل مورد نظر شما رو هم داریم

 16. عباس گفت:

  سلام آیا امکان گرفتن نمایندگی فروش از شما برای شهرستان هم امکان دارد

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود خدمت شما
   جهت راهنمایی در این خصوص با واحد فروش ما تماس بگیرید.

 17. حسین گفت:

  سلام وقت بخیر
  درصد تخفیف همکار برای کابل به چه صورت هست؟
  ممنون

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   با توجه به لیست و موارد درخواستی شما درصد تخفیف اعلام می شود. برای اطلاع از تخفیف ها تماس بگیرید.

 18. احمد گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من یه خونه ویلایی داشتم و میخواستم بازسازی کامل کنم وبرق اون رو از نو کارکنم.ایا امکان ارسال اینترنتی به بندرماهشهر رو‌دارید؟اگه از اینجا بخرم ارزون تر باهام حساب میشه؟شما کلیدوپریزدارید؟قیمتهاروکجا میتونم ببینم؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود دوست عزیز
   در صورتی که نیاز به خرید کالا دارید می توانید با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید
   همچنین از طریق وب سایت در قسمت درخواست پیش فاکتور می توانید درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید
   امکان ارسال به بندر ماهشهر از طریق باربری وجود دارد.
   به احتمال زیاد قیمت محصولات در شهر خودتان گران تر از نمایندگی های فروش افشارنژاد باشد.
   کلید و پریز هم موجود هست که در وب سایت به همراه کاتالوگ ها و لیست قیمت موجود می باشند.

 19. آرش گفت:

  سلام این لیست قیمت بروز هست؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله قربان لیست قیمت بروز هستش

 20. بهمن سمغانی نژادیان گفت:

  سلام و عرض ادب جناب حسام
  بنده متقاضی خریدسیم در سایزهای ۱/۵ الی ۶ جهت چهار طبقه جمعا به متراژ ۷۴۴ متر رو دارم راهنمایی بفرمایید مقدار سیم مورد نظر و در صد تخفیف از جانب نمایندگی لطفا … با تشکر ب

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفاً لیست موارد درخواستی خود را برای ما از طریق واتساپ یا پنل درخواست پیش فاکتور موجود در وب سایت ارسال بفرمایید تا تخفیفات و قیمت ها برای شما ارسال شوند

   موفق باشید

 21. فرهاد گفت:

  سلام درصد تخفیف همکار امروز چند درصد هست؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از تخفیف ها با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 22. محمد گفت:

  سلام
  قیمت های لیست فوق به روز هستند؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود
   بله بروز هست

 23. مهدی صدری گفت:

  سلام
  شما فروش متری هم دارید؟
  اگر جواب منفیه امکانش هست فروشگاهی(حضوری یا اینترنتی) را معرفی کنید.
  ممنون

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست عزیز
   سیم ها به صورت کلافی و کابل ها به صورت متری و کلافی قابل ارائه هستند. افشارنژاد فروش اینترنتی نداره. اگر مایل هستید لیست موارد مورد نیاز خودتون رو از طریق درخواست پیش فاکتور برای ما ارسال بفرمایید.

 24. مهتاب گفت:

  با سلام من ساکن رشت هستم و بدای ساختمانی که دارم میسازم با برسیهایی که کردم متوجه شدم سیمهای شرکت الکتریک خراسان از بهترین کیفیت برخوردار هستند حالا تو رشت ایا نمایندگی هست که بتونم تهیه کنم …و مطمئن باشم که اصله خود الکتریک خراسانه ؟ ممنون میشم از راهنماییتون

  1. محمد حسین حسام گفت:

   باسلام و احترام
   بعد از ایام تعطیلی با فروشگاه ما تماس حاصل فرمایید تا مورد درخواستی شمارو بررسی کنم.
   موفق باشید

 25. علی گفت:

  سلام ببخشید،من‌به باغ دارم، با چاه کشاورزی‌حدود ۱۶۰متر فاصله داره،اگه‌بخوام‌کابل الومنیم استفاده کنم باید از چه کابلی استفاده کنم اگه‌ممکنه نوغ کابل و‌فیمت رو‌بران میل کنید،اگه‌بخوام زیر زمین‌ببرم ‌ایا باید کابل‌رو از داخل‌فلکسی‌رد کنم؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست عزیز
   ابتدا باید بفرمایید که دستگاه مصرف کننده شما چند آمپر هستش و چه آمپری در طول 160 متر نیاز هست تا از کابل مورد نظر شما عبور کند؟ از جدول محاسبه جریان مجاز سیم و کابل هم می توانید در قسمت مقالات موجود در وب سایت ما در اینباره اطلاعاتی خوبی بدست بیاورید.
   بر اساس استاندارد می بایست از لوله فلکسی یا پلیکا استفاده کنید.
   موفق باشید

 26. محمداستادی گفت:

  سلام.سیم افشان یک ونیم و دو نیم میخام باکابل ۳در۴سفارش بدیم میفرستین به شهرستان؟؟‌‌‌‌‌‌( لطفا قیمت درصد تخفیف هم اعلام شود)
  ممنون

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای استادی عزیز
   لیست قیمت محصولات داخل وب سایت هست می توانید مشاهده بفرمایید. فعلا به دلیل شرایط کنونی ناشی از ویروس کرونا تا تاریخ 22 فروردین فروش متوقف شده و درصد تخفیف ها مشخص نیست. اگر تعطیلی ها تمدید نشه تا ظهر روز شنبه 23 فروردین تخفیف ها مشخص خواهد شد.
   موفق باشید

 27. امیرمهدی گفت:

  سلام خدمت ادمین عزیز تعدادی از سیم کابل یکونیم افشارنژاد از کارمون اضافه اومد نمایندگی قبول نکرد چیکارش کنم

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت بخیر
   به نمایندگی ای که سیم هاتون رو ازش دریافت کردید مراجعه کنید

 28. محمدتقی دلشاد گفت:

  سلام بنده درخواست برق ۳۲ آمپر برای خانه باغم دادم. الان می خواهند کنتورم را وصل کنند اما از ترانس تا خانه باغم به متراژ ۲۰۰ متر فاصله دارد. یکی از پیمانکاران شرکت برق قوچان به من گفته باید کابل شماره ۴ بگیری. به نظر شما چه کابلی استفاده کنم و قیمت هر متر کابل چقدر است؟ آیا برای اوایل مهر ماه چک کارمندی قبول می کنید.
  باتشکر از کابل خراسان

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای دلشاد عزیز
   برای پیدا کردن کابل مورد نیاز خودتون می تونید از قسمت مقالات سایت ما، از مقاله “جدول محاسبه سیم و کابل” استفاده کنید. قیمت همه کابل ها هم در لیست قیمت کابل خراسان موجود هست. با عرض پوزش از شما از قبول چک هم معذوریم.

   موفق باشید

 29. سجاد گفت:

  درود اقای حسام خسته نباشید
  سیم کش ساختمون هستم خواستم ببینم اگ مستقیم سیم و کابل رو از شرکت (کارخونه)دریافت کنم قیمتش با تخفیف چند در میاد
  تشکر

 30. کرمی گفت:

  سلام لیست قیمت برای تاریخ 99/03/25 مورد تایید هست
  با تشکر

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای کرمی. بله کلیه لیست قیمت ها بروز می باشند

   1. علیرضا گفت:

    ‌سلام.قیمت کلاف صدمتری ۲ در۲.۵ الان چقدره من یه ۵ کلاف میخواستم.ممنون میشم جواب بدید.

    1. محمد حسین حسام گفت:

     سلام
     قیمت ها داخل لیست موجود هستند. جهت دریافت تخفیف ها لطفا تماس بگیرید.

 31. آزموده گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای خرید های جزئی مثلا در حد ۱۰_۱۵ حلقه هم تخفیف دارید ؟؟نحوه ارسال بار به شهرستان چجوری هست ؟؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست گرامی

   بله تخفیفات برای 10 15 حلقه هم اعمال می شود. ارسال بار به شهرستان ها به وسیله باربری ها انجام می پذیرد.

 32. محسن گفت:

  قیمت سیم نمره1.5و2.5 افشارنژاد چنده؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست عزیز
   قیمت های لیست قیمت به اضافه ی 13 درصد قیمت فروش امروز می باشد.

 33. حسین گفت:

  سلام ،خداقوت،
  فروش جزئی هم دارین؟ قیمت محصولات چنده؟ ممنون.

 34. بهرامی گفت:

  سلام وقت بخیر..من ماه پیش قیمت سیم گرفتم با چیزی که الان داخل لیست هست خیلی فرق داره.به طور مثال سیم نمره 2.5 متری 3200تومان.الان داخل لیست 3700 تومان هست..این قیمت ها متری گذاشته شده؟؟؟؟؟؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و وقت بخیر آقای بهرامی عزیز
   بله قطعاً همینطور هستش و جای تعجب هم نداره. این خیلی طبیعی هستش که قیمت ها از ماه پیش تا امروز افزایش داشته اند. قیمت دلار، قیمت مس، قیمت طلا، قیمت پی وی سی و … از ماه پیش تاکنون روند افزایشی داشتند و سیم و کابل هم یکی از کالاهاست که افزایش داشته. همه قیمت ها هم به صورت متری قرار گرفته است.

 35. مهران گفت:

  با سلام ، آیا نرخ مندرج در جدول برای هر متر نوشته شده

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست گرامی

   بله قیمت ها بر اساس متر می باشند.

 36. mahsa_1018 گفت:

  باسلام وخسته نباشید
  مقاله بسیار خوبی بود اما لطفا در مورد خرید کابل برق هم مقاله بزارید چون من یک سایت پیدا کردم به اسم***** قیمت هاش خوب بود اما چند مدل دارد البته با قیمت های مختلف نمیدونم از کدوم بخریم لطفا راهنمایی خرید هم بزارید
  ممنون

  1. محمد حسین حسام گفت:

   با عرض سلام و احترام
   ممنون و متشکر، در اولین فرصت مقالات کابل برق هم در وب سایت گذاشته خواهد شد. اگر قصد خرید کالای اصلی افشارنژاد رو دارید حتماً از نمایندگی های مجاز افشارنژاد خریدتون رو انجام بدهید. وب سایت های زیادی هستند که گاه اصلی و گاه تقلبی با قیمت های مختلف کالاهایی رو به فروش می رسانند و نظارتی هم بر آن ها نیست. ولی نمایندگی های کابل خراسان مستقیماً از شرکت کالاهای خود را دریافت می کنند. در صورت تخلف نیز حق نمایندگی از آن ها سلب می شود.
   موفق باشید

 37. محمود رضا خوشروزی گفت:

  سلام و احترام. من میخوام روی سیم و کابل افشارنژاد سرمایه گذاری کنم…..یعنی یه مبلغی سیم بخرم و بعد از مدتی که گرون شد دوباره بفروشم….به چه صورت میتونم از شما خرید کنم ( بعد از مدتی به خودتون بفروشم) و با شما کار کنم. انگار میخوام روی طلا سرمایه گذاری کنم شما اینجوری فرض کنید….ممنون که پاسخگو هستید…البته من نمیدونم برای دریافت پاسخ دوباره همینجا باید مراجعه کنم یا شما ایمیل میکنید؟متشکر

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام خدمت شما

   .ما نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد هستیم و امکان دریافت محصولات را از جایی به غیر از شرکت و کارخانه خراسان نداریم. به علت همین تعهد فقط مجوز فروش کالاهای شرکت را داریم
   موفق باشید

 38. محمدخزاعی خلف گفت:

  سلام روزتون بخیر
  برای خراسان جنوبی اگر سیم افشارنژاد بخوایم ازنظر قیمتی به چه صورت ارسال میکنین؟ ممنونم

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   لطفاً با واحد فروش برق سان تماس حاصل فرمایید

 39. چاپي گفت:

  درود دوست گرامي
  از شيراز پيام ارسال ميكنم سازنده هستم و ميخواستم خريد كلي داشته باشم لطفا در صورت امكان شماره و يا نمايندگي در شيراز جهت مذاكره و تخفيفات همچنين قيمت
  سپاس

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام روز شما بخیر

   با شماره 34267000 تماس حاصل فرمایید.

 40. امید کریمی گفت:

  سلام آقای محمد حسین از کجا می تونم خرید اینترنتی به مقدار نیاز شخصی بکنم لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و احترام خدمت شما
   به دلایلی امکان فروش اینترنتی در وب سایت برق سان موقتاً غیر فعال است. جهت خرید محصولات می توانید لیست موارد مورد نیاز خود را به شماره واتساپ موجود در وب سایت ارسال فرمایید تا همکاران ما برای شما پیش فاکتور صادر نمایند.

 41. سعید گفت:

  سلام
  کابل اعلام حریق 3 در 1/5 دارین؟ قیمت؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   باسلام
   جهت دریافت قیمت ها با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 42. سامان گفت:

  ۳۰ متر کابل چهار در شیش میخوام امکان ارسال دارید جناب

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام
   بله همه ی متراژ ها قابل ارائه هستند. تحویل کابل های برشی از انبار مرکزی خراسان صورت می گیرد

 43. فلاح گفت:

  سلام
  احتراما” لیست قیمتتون بروزرسانی شده؟
  قیمت سیم افشان برند افشارنژاد 1 و 4 (حلقه 100 متری) رو می خواستم.

  1. خسرو پور حسینی گفت:

   سلام و ارادت
   لیست قیمت محصولات بروزرسانی شده است. جهت مشاهده می توانید از لیست موجود در صفحه کنونی استفاده کنید.

 44. منصور جوهری گفت:

  سلام
  17 متر کابل۴*16 افشان نیاز دارم اینجا می تونم سفارش بدم
  اگر خرده فروشی ندارید امکان داره کسی معرفی کنید

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای جوهری عزیز
   برای سفارش کابل های خرد باید با واحد فروش برق سان تماس حاصل فرمایید.

 45. وحید گفت:

  سلام برای مسافت ۲۰۰متر تک فاز چه کابلی بهتره که بخریم کابل زمینی ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   انتخاب کابل برق به میزان جریانی که قرار هست از اون کابل عبور بکنه و مسافت بستگی داره. در قسمت مقالات وب سایت برق سان وارد بشید و مقاله ی جدول جریان مجاز سیم و کابل رو مطالعه کنید. اگر نیاز به راهنمایی بود با شرکت تماس بگیرید تا شمارو در این خصوص راهنمایی کنیم.

   ارادتمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.