لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد به صورت لحظه ای توسط شرکت برق سان تجارت پایدار نماینده رسمی شرکت خراسان افشارنژاد به روزرسانی می شود. لیست قیمت کابل خراسان شامل جدیدترین قیمت های فروش سیم و کابل افشارنژاد است که با توجه به نوسانات زیاد قیمت مس در بازار جهانی دائماً در حال تغییر است. قیمت های موجود در لیست قیمت خراسان افشارنژاد با احتساب درصدی است که به صورت لحظه ای توسط کارخانه بر روی لیست قیمت اصلی افزایش یا کاهش می یابد. به عبارت دیگر نمایندگان شرکت سیم و کابل خراسان یک لیست قیمت پایه از شرکت دریافت می کنند که با توجه به وضعیت قیمت مس در بازار، نمایندگان موظفند تا درصدی را بر روی قیمت ها کاهش یا افزایش دهند.  محصولات این لیست شامل قسمت های مختلفی همچون سیم تک رشته افشان، کابل افشان دو روکشه، کابل افشان شیلددار، کابل کولری، کابل افشان، کابل زمینی و کابل مخابراتی و هوایی است که در صورت نیاز می توانید توضیحات مختصری را درباره هر یک از گروه ها در این صفحه مطالعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش شرکت برق سان تماس حاصل فرمایید.

قیمت سیم و کابل خراسان

با توجه به تغییرات قیمت و نوسانات موجود در بازار مس، لیست قیمت سیم و کابل خراسان به صورت دوره ای توسط شرکت سیم و کابل خراسان به کلیه نمایندگان داده می شود که نمایندگان کابل خراسان نیز موظفند تا در صورت کاهش یا افزایش قیمت مس، درصدی را از لیست قیمت ارائه شده برای مشتریان خود کسر یا افزایش دهند. با استفاده از این سیاست از صدور لیست قیمت های روزانه نیز جلوگیری می شود.

کابل های زره دار و خاص که در لیست قیمت سیم و کابل خراسان وجود ندارد از دسته کابل های سفارشی خراسان محسوب شده که به جهت تولید نیازمند قیمت گذاری و زمان تحویل 10 روزه می باشند.

در لیست قیمت سیم و کابل خراسان قیمت سیم برق ارت و سیم های رنگی با یکدیگر یکسان است که به جهت محاسبه قیمت سیم های ارت خود می توانید از قیمت های قرار داده شده سایر سیم ها استفاده نمایید.

در صورت نیاز به دانلود لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد، فایل لیست قیمت خراسان با قابلیت دانلود در این صفحه قرار داده شده است.

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد بروز می باشد.

با توجه به افزایش 9 درصدی قیمت مس نسبت به لیست زیر، به قیمت های درج شده در لیست 10 درصد اضافه می شود.

1399/07/01

لیست قیمت سیم و کابل خراسان

لیست قیمت جدید سیم و کابل خراسان افشارنژاد
پیوندهای کاربردی در مورد

سیم و کابل خراسان افشارنژاد

آیکون لیست قیمت خراسان افشارنژاد

در قسمت دانلود لیست قیمت سیم و کابل خراسان می توانید لیست قیمت قرار گرفته در این صفحه را که شامل بروزترین قیمت های سیم و کابل افشارنژاد است دانلود نمایید.

کاتالوگ سیم و کابل خراسان

کلیه کاتالوگ های فنی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد که شامل اطلاعات انواع کابل های تولیدی خراسان است در این قسمت قابل مشاهده و دانلود می باشد.

شماره تماس نمایندگی کابل خراسان

با ورود به صفحه اطلاعات تماس نماینده سیم و کابل خراسان می توانید شماره تماس و آدرس نمایندگی سیم و کابل خراسان افشارنژاد را مشاهده و دریافت نمایید.

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان که شامل انواع کابل سه فاز آلومینیومی خراسان افشارنژاد است به همراه قیمت های به روز در این صفحه قرار دارد.

نمایندگی شرکت خراسان افشارنژاد

 در صفحه نماینده رسمی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد اطلاعاتی در مورد شرکت و نمایندگان کابل خراسان افشارنژاد کسب نمایید.

راهنمای لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

قیمت سیم افشان خراسان

شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد مدتی است که تولید سیم های برق مفتول را از دستور کار خود خارج کرده و فقط به تولید سیم برق های افشان از سایز 1 تا 300 میلی متر مربع می پردازد. در فوق و در سربرگ “سیم تک رشته افشان” مجموعه سیم های برق افشان افشارنژاد خراسان است به همراه قیمت پایه و بدون درصد تخفیف قرارداده شده است. اگر در لیست درخواستی خود عبارت سیم NYMHY خراسان را مشاهده می کنید در این قسمت کلیه این سیم ها قرار داده شده است.

 قیمت کابل افشان دو روکشه خراسان

به مجموعه ای از کابل های خراسان گفته می شود که بسیار شبیه به سیم های افشان با از سایز 16 تا 300 هستند. تنها تفاوت کابل های افشان دو روکشه با سیم برق در نوع روکش است که در مقایسه با سیم های افشان، از روکش مقاوم تر و محکم تری به جهت حفاظت از هادی ها استفاده می کنند. در واقع در سیم های برق از یک روکش به جهت حفاظت از هادی مسی استفاده می شود اما در کابل افشان دو روکشه از یک عایق و یک روکش در جهت حفاظت از هادی مسی استفاده می شود. کلیه کابل های افشان دو روکشه بر خلاف سیم ها که از رنگ های مختلفی ساخته می شوند به رنگ مشکی هستند. در لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد این محصولات با سربرگ “کابل افشان دو روکشه” وجود دارند.

قیمت کابل افشان شیلددار خراسان افشارنژاد

هنگامی که کابل برق، در مجاورت با تجهیزاتی باشد که به میدان های مغناطیسی حساسیت داشته باشند، به جهت جلوگیری از القاء میدان های مغناطیسی شرکت های سازنده سیم و کابل از شیلد و فویل بر روی هادی کابل استفاده می کنند تا به وسیله آن از انتقال پارازیت به جریان عبوری از کابل جلوگیری کنند. در لیست قیمت کابل خراسان این محصولات با سربرگ “کابل افشان شیلددار” قرار داده شده اند. این کابل ها بر اساس استاندارد وی دی ای به کابل NYMCY شناخته می شوند.

قیمت کابل کولر خراسان افشارنژاد

کابل های کولری خراسان افشارنژاد به صورت مفتول و با روکش سفید رنگ، مخصوص کولرهای آبی به تولید می رسند. کابل کولری افشارنژاد در دو سایز پنج در یک و نیم (5*1.5) و چهار در یک و نیم (4*1.5) به تولید می رسند.

قیمت کابل مخابراتی خراسان

کابل های مخابراتی خراسان، در این لیست شامل کلیه کابل های قابل ارائه زوجی و آنتن صادراتی تولیدی توسط شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است. در لیست قیمت فوق کابل 2 زوج، 4 زوج، 6 زوج، 8 زوج و 10 زوج تنها کابل های آماده خراسان است که در حلقه های 250 متری و در برخی مدل ها 100 متری و یا قرقره قابل ارائه هستند. کلیه کابل های مخابراتی خراسان از نوع 06 هستند.

70 دیدگاه برای “لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

 1. وحید نقوی گفت:

  سلام و درود
  خواستم بدونم متراژ کابل های برق خراسان سه در دو و نیم چطوریه؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای نقوی عزیز
   کابل های 3×2.5 به صورت کلاف های 100 متری و قرقره های 500، 1000 و 2000 متری موجود هستش که نماینده ها به صورت باز هم از روی قرقره ها امکان فروش رو دارند.

   موفق باشید

 2. omid گفت:

  salam darsad takhfif baray 30 halghe 1.5 hamkar?

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و وقت بخیر
   درصد تخفیف ها به صورت روزانه در حال تغییر هست. امروز حداکثر درصد تخفیف برای سیم ها روی 3% بود که ممکنه طی روزهای آینده این عدد با توجه به شرایط و نوسانات بازار تغییر داشته باشد.

   موفق باشید

 3. رضا حرمت گفت:

  سلام خراسان لیست قیمت جدیدتر از این هم منتشر کرده؟ بعد این تاریخ به روز رسانی شما درسته؟ ما می تونیم هر روز قیمت ها رو از همین جا چک کنیم؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای حرمت گرامی
   بله شرکت سیم و کابل خراسان اخیراً لیست قیمتی جدیدتر از این هم به ما داده اند اما با افزایش قیمت مس و بالا رفتن کلیه قیمت ها، لیست قبلی خود به خود حذف شد. چون تا یک جایی تخفیف ها از روی لیست به قدری زیاد شد که شرکت لیست جدیدی رو تحویل نمایندگان داد اما بلافاصله قیمت سیم و کابل بالا رفت و نماینده ها نتونستند از لیست جدید استفاده کنند.

 4. مهران گفت:

  سلام، از کجا میتونیم، خرید، جزیی اینترنتی ، بکنیم. لطفا راهنمایی کنید. کاسبان ، شهر ما خیلی بی انصاف ند، در گرانفروشی، دومی ندارند.
  اگر امکانش هست جواب را به جیمیل ارسال بفرمایید.

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود آقای مهران عزیز

   پاسخ کامنت به ایمیل شما ارسال شد
   موفق باشید

 5. مهرداد گفت:

  سلام اقا محمد حسین.روز بخیر.میخواستم مقداری سیم و کابل خریداری کنم و بین مغازه های شهرمون و چند شهر اطراف پخش کنم.میخواستم ببینم باید از کجا خرید بزنم و چجوری باهام حساب میکنید؟ لطفا راهنماییم کنید

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقا مهرداد عزیز
   شما می تونید لیست مواردی که نیاز دارید رو برای ما تلگرام و یا واتساپ کنید که ما برای شما به قیمت روز پیش فاکتور صادر کنیم. در حال حاضر قیمت ها در حال پایین آمدن هستش که بهتره با ما حتما تماس بگیرید تا از درصد تخفیف ها آگاهی پیدا کنید. چون شرایط شما ویژه هست پیشنهاد می کنم با بنده تلفنی در این خصوص صحبت کنید.

   متشکرم

   1. مهرداد گفت:

    خیلی ممنون.با چه شماره ای تماس بگیرم؟

    1. محمد حسین حسام گفت:

     سلام مجدد
     36617201

     1. مهرداد گفت:

      خیلی ممنون اقا محمد حسین

 6. رضا سلاحی گفت:

  سلام
  من میخواستم در شهرمون سسیم و کابل خراسان بخرم به چه نکاتی باید توجه کنم؟ اخه میگن خراسان تقلبی زیاد داره اما اصلش خیلی باکیفیته. لطفا راهنمایی کنید

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود جناب آقای سلاحی عزیز
   بله درسته، شرکت خراسان (افشارنژاد) به علت تولید محصولات بسیار باکیفیت از فروش بالایی برخوردار هستش اما یکی از مشکلاتی که ما و شرکت خراسان با اون مواجه هستیم محصولات تقلبی ای هستش که با نام خراسان دائماً در بازار پخش میشه.
   بهترین راه برای خرید کابل اصلی خراسان افشارنژاد این هستش که به سراغ نماینده های رسمی این شرکت بروید و هنگام خرید حتماً از فروشنده بخواهید در زیر فاکتور شما عبارت “محصولات فروخته شده از برند شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است” قید بشود.

 7. محمود گفت:

  سلام ..برا پروژه های نوسازی سیم و کابل می خواستیم میخوام یه قیمت بهمون بدید..(قیمت درب کارخانه)چطور میشه از قیمت هاتون آگاهی پیدا کرد….ممنون از لطفتون موفق باشید یا علی

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست عزیز و بزرگوار
   برای دریافت قیمت پروژه ای باید لیست خودتون رو برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی توسط همکاران ما قیمت های تخفیف خورده برای شما به صورت پیش فاکتور ارسال شوند.

 8. سام لطفی گفت:

  سلام وقت بخیر قیمت سیم نمره ۱/۵+۲/۵ (جفت کلاف) به تعداد ۲۰ حلقه مارک افشار نژاد خراسان در حال حاضر چنده ؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و وقت بخیر جناب آقای لطفی عزیز
   قیمت هر جفت سیم 1/5 و 2/5 خراسان (افشارنژاد) در حال حاظر 380 هزارتومان هستش که چند درصد تخفیف هم از اون کم میشه. لطفا با شرکت ما تماس بگیرید تا در خصوص تخفیف ها با شما صحبت کنم.

   متشکرم

 9. بهنام گفت:

  سلام .. قیمت کابل ۵ در ۱۰ افشان را می خواستم ..حدود ۳۵۰ متر نیاز دارم .. همچنین میزان در صد تخفیف

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود دوست گرامی

   قیمت کابل با احتساب درصد تخفیف به ایمیل شما ارسال شد.

   موفق باشید

 10. سلامی گفت:

  سلام
  خسته نباشید

  بنده کارم دوربین مدار بسته هست و با کابل کواکسیال و سیم با سایزهای مختلف زیاد سر و کار دارم.
  میخواستم ببینم قیمت های افشارنژاد چطوریه؟
  کابل RG11 هم دارید؟
  الان هم یک پروژه دارم که احتمالا سه چهار کلاف RG59 بخوام.
  لطف میکنید قیمت بدید که بتونم مقایسه کنم.

  ممنونم

  1. محمد حسین حسام گفت:

   درود آقای سلامی عزیز
   .کابل های آرجی 11 در لیست قیمت فوق وجود دارند که از اون ها در هر روز درصد تخفیفی کسر می شود. این درصد در روزهای مختلف به علت وجود نوسانات قیمت متغیر است
   شرکت صنعتی الکتریک خراسان کابل آرجی 59 را در سبد تولیدات خود ندارد.
   موفق باشید

 11. مهدی فهیمی گفت:

  سلام
  قیمت کابل 3در2.5 و 3در4 رو میخواستم بدونم روی 450 متر چقدر تخفیف داره؟!

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای فهیمی عزیز

   تخفیفی که می تونیم اعلام کنیم به شما 10 درصد هستش. ولی به جهت دریافت تخفیف های بیشتر با واحد فروش ما تماس بگیرید.

   متشکرم

 12. ولیدآبادی گفت:

  سلام و عرض ادب و احترام
  این لیست قیمت که در سایت شما موجود است (سیم نمره 1 قیمت 10،200 ریال —— سیم نمره 1.5 قیمت 14،500 ریال و …… ) برای چه بازه زمانی بوده
  اگه پاسخ بدین ممنون میشم و به بنده کمک بزرگی انجام داده اید
  سپاسگزارم

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام جناب آقای ولیدآبادی
   کلیه لیست قیمت های موجود در این وب سایت بروز هستند. لیست قیمت قرار داده شده همان لیست قیمت رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است که از هر کدام از قیمت ها درصد تخفیفی برای مشتریان کسر می شود. به جهت اطلاع از آخرین تخفیفات با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید

 13. Mostafa گفت:

  درود به شما
  کابل 2*10 افشان با متراژ 40 مت چند آمپر میتونه عبور بده ؟
  در لیست نوشته متری 25500 تومان،
  برای خرید 40 متر تخفیف هم داره ؟
  سپاس،

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود خدمت شما
   کابل 2 در 10 توانایی عبور 77 آمپر را در متراژ 40 متری دارد.
   با عرض پوزش، برای خرید های زیر 100 متر امکان کسر تخفیف وجود ندارد.

   موفق باشید

 14. علیرضا گفت:

  سلام.خسته نباشین.من به دلیل نویز شدید قصد کابل کشی روکار از جعبه تقسیم تا واحد دارم که در محیط باز حدودا 50 متر سیم نیاز هست.پیشنهاد شما چه کابلی با چه سطح مقاومتی هست که کمترین نویز داشته باشه؟

 15. علیرضا گفت:

  سلام.آیا فقط فروش کلی دارین یا امکان خرید 50 متر کابل دو زوج 0/6 از شما وجود داره؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ما امکان فروش 50 متر کابل مورد نظر شما رو هم داریم

 16. عباس گفت:

  سلام آیا امکان گرفتن نمایندگی فروش از شما برای شهرستان هم امکان دارد

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود خدمت شما
   جهت راهنمایی در این خصوص با واحد فروش ما تماس بگیرید.

 17. حسین گفت:

  سلام وقت بخیر
  درصد تخفیف همکار برای کابل به چه صورت هست؟
  ممنون

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   با توجه به لیست و موارد درخواستی شما درصد تخفیف اعلام می شود. برای اطلاع از تخفیف ها تماس بگیرید.

 18. احمد گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من یه خونه ویلایی داشتم و میخواستم بازسازی کامل کنم وبرق اون رو از نو کارکنم.ایا امکان ارسال اینترنتی به بندرماهشهر رو‌دارید؟اگه از اینجا بخرم ارزون تر باهام حساب میشه؟شما کلیدوپریزدارید؟قیمتهاروکجا میتونم ببینم؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود دوست عزیز
   در صورتی که نیاز به خرید کالا دارید می توانید با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید
   همچنین از طریق وب سایت در قسمت درخواست پیش فاکتور می توانید درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید
   امکان ارسال به بندر ماهشهر از طریق باربری وجود دارد.
   به احتمال زیاد قیمت محصولات در شهر خودتان گران تر از نمایندگی های فروش افشارنژاد باشد.
   کلید و پریز هم موجود هست که در وب سایت به همراه کاتالوگ ها و لیست قیمت موجود می باشند.

 19. آرش گفت:

  سلام این لیست قیمت بروز هست؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله قربان لیست قیمت بروز هستش

 20. بهمن سمغانی نژادیان گفت:

  سلام و عرض ادب جناب حسام
  بنده متقاضی خریدسیم در سایزهای ۱/۵ الی ۶ جهت چهار طبقه جمعا به متراژ ۷۴۴ متر رو دارم راهنمایی بفرمایید مقدار سیم مورد نظر و در صد تخفیف از جانب نمایندگی لطفا … با تشکر ب

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفاً لیست موارد درخواستی خود را برای ما از طریق واتساپ یا پنل درخواست پیش فاکتور موجود در وب سایت ارسال بفرمایید تا تخفیفات و قیمت ها برای شما ارسال شوند

   موفق باشید

 21. فرهاد گفت:

  سلام درصد تخفیف همکار امروز چند درصد هست؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از تخفیف ها با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 22. محمد گفت:

  سلام
  قیمت های لیست فوق به روز هستند؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و درود
   بله بروز هست

 23. مهدی صدری گفت:

  سلام
  شما فروش متری هم دارید؟
  اگر جواب منفیه امکانش هست فروشگاهی(حضوری یا اینترنتی) را معرفی کنید.
  ممنون

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست عزیز
   سیم ها به صورت کلافی و کابل ها به صورت متری و کلافی قابل ارائه هستند. افشارنژاد فروش اینترنتی نداره. اگر مایل هستید لیست موارد مورد نیاز خودتون رو از طریق درخواست پیش فاکتور برای ما ارسال بفرمایید.

 24. مهتاب گفت:

  با سلام من ساکن رشت هستم و بدای ساختمانی که دارم میسازم با برسیهایی که کردم متوجه شدم سیمهای شرکت الکتریک خراسان از بهترین کیفیت برخوردار هستند حالا تو رشت ایا نمایندگی هست که بتونم تهیه کنم …و مطمئن باشم که اصله خود الکتریک خراسانه ؟ ممنون میشم از راهنماییتون

  1. محمد حسین حسام گفت:

   باسلام و احترام
   بعد از ایام تعطیلی با فروشگاه ما تماس حاصل فرمایید تا مورد درخواستی شمارو بررسی کنم.
   موفق باشید

 25. علی گفت:

  سلام ببخشید،من‌به باغ دارم، با چاه کشاورزی‌حدود ۱۶۰متر فاصله داره،اگه‌بخوام‌کابل الومنیم استفاده کنم باید از چه کابلی استفاده کنم اگه‌ممکنه نوغ کابل و‌فیمت رو‌بران میل کنید،اگه‌بخوام زیر زمین‌ببرم ‌ایا باید کابل‌رو از داخل‌فلکسی‌رد کنم؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست عزیز
   ابتدا باید بفرمایید که دستگاه مصرف کننده شما چند آمپر هستش و چه آمپری در طول 160 متر نیاز هست تا از کابل مورد نظر شما عبور کند؟ از جدول محاسبه جریان مجاز سیم و کابل هم می توانید در قسمت مقالات موجود در وب سایت ما در اینباره اطلاعاتی خوبی بدست بیاورید.
   بر اساس استاندارد می بایست از لوله فلکسی یا پلیکا استفاده کنید.
   موفق باشید

 26. محمداستادی گفت:

  سلام.سیم افشان یک ونیم و دو نیم میخام باکابل ۳در۴سفارش بدیم میفرستین به شهرستان؟؟‌‌‌‌‌‌( لطفا قیمت درصد تخفیف هم اعلام شود)
  ممنون

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای استادی عزیز
   لیست قیمت محصولات داخل وب سایت هست می توانید مشاهده بفرمایید. فعلا به دلیل شرایط کنونی ناشی از ویروس کرونا تا تاریخ 22 فروردین فروش متوقف شده و درصد تخفیف ها مشخص نیست. اگر تعطیلی ها تمدید نشه تا ظهر روز شنبه 23 فروردین تخفیف ها مشخص خواهد شد.
   موفق باشید

 27. امیرمهدی گفت:

  سلام خدمت ادمین عزیز تعدادی از سیم کابل یکونیم افشارنژاد از کارمون اضافه اومد نمایندگی قبول نکرد چیکارش کنم

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام وقت بخیر
   به نمایندگی ای که سیم هاتون رو ازش دریافت کردید مراجعه کنید

 28. محمدتقی دلشاد گفت:

  سلام بنده درخواست برق ۳۲ آمپر برای خانه باغم دادم. الان می خواهند کنتورم را وصل کنند اما از ترانس تا خانه باغم به متراژ ۲۰۰ متر فاصله دارد. یکی از پیمانکاران شرکت برق قوچان به من گفته باید کابل شماره ۴ بگیری. به نظر شما چه کابلی استفاده کنم و قیمت هر متر کابل چقدر است؟ آیا برای اوایل مهر ماه چک کارمندی قبول می کنید.
  باتشکر از کابل خراسان

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای دلشاد عزیز
   برای پیدا کردن کابل مورد نیاز خودتون می تونید از قسمت مقالات سایت ما، از مقاله “جدول محاسبه سیم و کابل” استفاده کنید. قیمت همه کابل ها هم در لیست قیمت کابل خراسان موجود هست. با عرض پوزش از شما از قبول چک هم معذوریم.

   موفق باشید

 29. سجاد گفت:

  درود اقای حسام خسته نباشید
  سیم کش ساختمون هستم خواستم ببینم اگ مستقیم سیم و کابل رو از شرکت (کارخونه)دریافت کنم قیمتش با تخفیف چند در میاد
  تشکر

 30. کرمی گفت:

  سلام لیست قیمت برای تاریخ 99/03/25 مورد تایید هست
  با تشکر

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام آقای کرمی. بله کلیه لیست قیمت ها بروز می باشند

 31. آزموده گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای خرید های جزئی مثلا در حد ۱۰_۱۵ حلقه هم تخفیف دارید ؟؟نحوه ارسال بار به شهرستان چجوری هست ؟؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست گرامی

   بله تخفیفات برای 10 15 حلقه هم اعمال می شود. ارسال بار به شهرستان ها به وسیله باربری ها انجام می پذیرد.

 32. محسن گفت:

  قیمت سیم نمره1.5و2.5 افشارنژاد چنده؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست عزیز
   قیمت های لیست قیمت به اضافه ی 13 درصد قیمت فروش امروز می باشد.

 33. حسین گفت:

  سلام ،خداقوت،
  فروش جزئی هم دارین؟ قیمت محصولات چنده؟ ممنون.

 34. بهرامی گفت:

  سلام وقت بخیر..من ماه پیش قیمت سیم گرفتم با چیزی که الان داخل لیست هست خیلی فرق داره.به طور مثال سیم نمره 2.5 متری 3200تومان.الان داخل لیست 3700 تومان هست..این قیمت ها متری گذاشته شده؟؟؟؟؟؟

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام و وقت بخیر آقای بهرامی عزیز
   بله قطعاً همینطور هستش و جای تعجب هم نداره. این خیلی طبیعی هستش که قیمت ها از ماه پیش تا امروز افزایش داشته اند. قیمت دلار، قیمت مس، قیمت طلا، قیمت پی وی سی و … از ماه پیش تاکنون روند افزایشی داشتند و سیم و کابل هم یکی از کالاهاست که افزایش داشته. همه قیمت ها هم به صورت متری قرار گرفته است.

 35. مهران گفت:

  با سلام ، آیا نرخ مندرج در جدول برای هر متر نوشته شده

  1. محمد حسین حسام گفت:

   سلام دوست گرامی

   بله قیمت ها بر اساس متر می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *