سیستم های کابل کشی

پاپ آپ باکس لگراند

فرد در حال به عقب کشیدن دکمه پاپ آپ باکس لگراند

حتما برایتان پیش آمده که بخواهید پریز برق و شبکه داشته باشید که در عین حال که از چند خروجی مختلف برخوردار است، از بی نظمی و شلوغ شدن جلوگیری کند. در این حالت ما به شما پاپ آپ باکس لگراند را معرفی میکنیم. پاپ آپ باکس لگراند نه تنها در محیط های اداری و تجاری مثل هتل ها و سالن های کنفرانس کاربرد دارند، بلکه در منازل هم قابل نصب هستند و علاوه بر کارایی بالایی که دارند، بر زیبایی محیط تاثیر منفی نمی گذارند و این امکان را به شما می دهند که بدون کشیده شدن و آسیب رسیدن به کابل هایی که به این باکس متصل می کنید، از دستگاه های مورد نظر خود استفاده کنید.

انواع پاپ آپ باکس لگراند

بهترین پریز های رومیزی که میتوانید داشته باشید، محصولات شرکت لگراند از کشور فرانسه هستند که در انواع پاپ آپ باکس رو میزی و زمینی تولید و در مدل های مختلفی از جمله 8، 6، 4 و 3 ماژول در دسترس هستند.

پاپ آپ باکس 8 ماژول لگراند با قابلیت نصب روی میز میتواند هشت مکانیسم یک ماژول یا مکانیسم دو ماژول را فراهم بیاورد. باکس 6 ماژول لگراند میتواند شش مکانیسم یک ماژول و پاپ آپ باکس 3 ماژول لگراند میتواند سه مکانیسم یک ماژول را برای کاربر فراهم کند.

نحوه نصب و محل قرارگیری باکس رومیزی لگراند

نحوه نصب و محل قرارگیری باکس رومیزی لگراند

این پاپ آپ باکس ها در رنگ های مختلفی از جمله طلایی، استیل، مشکی و نقره ای تولید میشوند و شما می توانید با توجه به محیطی که می خواهید آن را نصب کنید، مناسب ترین رنگ را انتخاب نمایید. در مورد جنس بدنه ی این باکس ها باید گفت که از آلومینیوم مقاوم ساخته شده اند و در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند. به همین دلیل است که روی زمین هم می توانند نصب شوند.

برای پاپ آپ باکس لگراند، زیره های فلزی و پلاستیکی به صورت 8، 6، 4 و 3 ماژول طراحی شده که برای جلوگیری از در هم پیچیدن سیم ها و همچنین مستحکم شدن آن ها روی میز و زمین کاربرد دارد.

چرا از پاپ آپ باکس لگراند برای میز کنفرانس استفاده کنیم؟

در اتاق های کنفرانس و جلسات، معمولا از دستگاه ها و تجهیزات زیادی استفاده می شود که نیاز به برق، شبکه، تلفن، USB، HDMI و یا پورت های دیگر دارند. اگر از چند راهی های معمولی و یا از پریز های روی دیوار استفاده شود، قطعا به دلیل وجود فاصله دستگاه های روی میز و پریزها، کابل های زیادی روی میز قرار می گیرند که باعث شلوغی و به هم ریختگی می شود، اما استفاده از Pop-up box رومیزی لگراند این مشکل را به طور کل برای شما برطرف می کند. برای میزهای کنفرانس، پیشنهاد ما به شما باکس رومیزی 8 ماژول لگراند است که به دلیل برخورداری از تعداد بالای ماژول، امکان نصب انواع پریزها و پورت ها و اتصال چند دستگاه به صورت هم زمان را برای شما فراهم می کند.

پاپ آپ باکس لگراند روی میز کنفرانس

استفاده از پاپ آپ باکس لگراند بر روی میز کنفرانس

باکس های رومیزی لگراند به صورت پاپ آپ طراحی شده اند که در مواقعی که نیاز به اتصال کابلی به آن نیست در حالت بسته و مخفی باشند و در نتیجه دیگر اثری از پریز ها و پورت های آن بر روی میز نخواهد بود و چیدمان میز را به هم ریخته و شلوغ نمی کند. برای باز شدن پاپ آپ باکس لگراند یک دکمه در نظر گرفته شده که باید مقداری به عقب کشیده شود. دلیل این طراحی این است که در صورت برخورد جسمی با دکمه مذکور، پاپ آپ باز نشود و فقط با عقب کشیدن دکمه، پورت ها نمایان می شوند.

باکس رومیزی لگراند از نمای نزدیک

پاپ آپ باکس چهار ماژول لگراند

با توجه به این که علاوه بر ماژول های پریز برق شهری و برق UPS، قابلیت استفاده از ماژول های پر کاربرد دیگر از جمله HDMI، VGA، LAN، USB و درگاه صدا و تصویر نیز در پاپ آپ باکس لگراند وجود دارد، انتخاب مدل و تعداد ماژول این پاپ آپ باکس ها، کاملا به تعداد و نوع دستگاه هایی که قرار است به آن متصل شوند بستگی دارد و استفاده تمامی افراد از دستگاه ها و گجت های را امکان پذیر می کند.

کاربردهای پاپ آپ باکس لگراند

از آنجایی که پاپ آپ باکس های لگراند، هم به صورت رومیزی و هم به صورت زمینی قابل نصب هستند، در محیط های مختلفی می توان از آنها استفاده نمود. به عنوان مثال در فرودگاه ها که مکان های پر رفت و آمدی هستند، این باکس ها بسیار کاربردی عمل می کنند و امکان دسترسی افراد زیادی را به پریز های برق به صورت همزمان امکان پذیر می کنند. همچنین می توان از آنها در مدارس، بیمارستان، هتل، بانک و سینما، برای اتصال دستگاه های مختلف به صورت هم زمان، استفاده کرد.

کاربرد پریز روی کابینت لگراند در منزل

همانطور که قبل تر هم اشاره شد، باکس های رو میزی لگراند در منازل نیز کاربرد دارند. معمولاً در آشپزخانه پیش می آید که بخواهید از چند وسیله ی برقی به صورت همزمان استفاده کنید، ولی تعداد پریز کمی داشته باشید و یا این پریزها در بخشی نصب شده باشند که کاربردی برایتان ندارند، در این صورت با نصب پریز روی کابینت این مشکل برطرف خواهد شد. با توجه به پر مصرف بودن برخی از لوازم برقی آشپزخانه مانند کتری برقی، پریز روی کابینت لگراند گزینه ای بسیار امن برای اتصال چنین دستگاه هایی است.

پاپ آپ باکس لگراند روی میز آشپزخانه

نصب پاپ آپ باکس لگراند روی کابینت آشپزخانه

یکی از دلایلی که افراد از پریز روی کابینت لگراند در منزل استفاده می کنند، قابلیت مخفی بودن در زمان هایی است که به آن نیاز ندارید. این امکان باعث می شود تا هم فضایی رو میز اشغال نشود و هم پریز های مختلف را از دسترس کودکان دور و ایمنی آن ها را تامین می کند.

تفاوت باکس کف خواب و پاپ آپ باکس لگراند

باکس های کف خواب لگراند که با نام Floor Box نیز شناخته می شوند، به صورت 10، 12 و 18 ماژول طراحی شده اند که در زمین نصب می شوند. تفاوت باکس های زمینی و پریز های رومیزی لگراند، در نحوه طراحی آنها می باشد. ساختار پریز های رومیزی لگراند به صورت پاپ آپ می باشد که با فشردن دکمه از محفظه ای که در آن قرار گرفته خارج شده و می توانید از پورت های آن استفاده کنید. اما برخلاف آن، باکس های کف خواب لگراند از یک درب برخوردار می باشند که می توانید بعد از متصل کردن کابل های مورد نظر، درب آن را ببندید و کابل ها بدون هیچ آسیبی از کنار آن خارج می شوند.

باکس کف خواب لگراند و پاپ آپ باکس لگراند

تفاوت باکس کف خواب لگراند و پاپ آپ باکس لگراند

درست همانند پاپ آپ باکس ها، می توانید در باکس های کف خواب لگراند پورت های HDMI، VGA، USB و انواع پریزهای برق را نصب نمایید تا افراد بتوانند به صورت همزمان به پورت های مختلفی دسترسی داشته باشند. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که برای نصب این فلور باکس ها باید حتما زیره های آن ها را نیز تهیه نمایید.

خرید باکس رومیزی لگراند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *