کابل شبکه ایرانی

با توجه به نیاز روز افزون کابل شبکه در بازار داخلی، شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل کشور با بهره گیری از دانش شبکه از مهندسی شبکه در ایران اقدام به بومی سازی و تولید کابل شبکه ایرانی نموده است. همانطور که می دانید به استناد قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی (قانون الزام به خرید تولید داخل) بسیاری از سازمان ها و ادارات خصوصاً دولتی این روزها به دنبال خرید بهترین کابل شبکه ایرانی و باکیفیت هستند. کابل شبکه ایرانی که با قیمت مناسب، کیفیت بالا، مواد درجه یک و خدمات پس از فروش عرضه شود. شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد یکی از تولید کنندگان مطرح کابل شبکه ایرانی است که با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا اقدام به بومی سازی این کابل پرمصرف و پرفروش نموده است. از مزیت های خرید کابل شبکه تولید داخل نسبت به کالاهای خارجی می توان به ضمانت و خدمات پس از فروش این کابل شبکه اشاره نمود.

کابل شبکه خراسان تنها کابل شبکه ایرانی با تست فلوک پرمننت 8.1db می باشد.

خرید کابل شبکه ایرانی

اگر به دنبال خرید کابل شبکه ایرانی باکیفیت هستید خوب است بدانید که شرکت کابل خراسان از مس خالص با خلوص 99/98 درصد در تولید کابل های شبکه خود استفاده می کند. سرعت انتقال اطلاعات و میزان پهنای باند دو پارامتر مهم و اساسی یک کابل شبکه است که شرکت های مختلف تولید کننده کابل شبکه در دنیا برای آن اهمیت ویژه ای قائل اند و از تکنولوژی های مختلفی به جهت توسعه آن استفاده می کنند. مس استفاده شده در کابل های شبکه ایرانی همچنین با گذراندن یک فرایند خاص تبدیل به مس های Free Oxygen شده که به سبب آن با حذف مولکول های اکسیژن قرار گرفته در ساختار مس، کلیه فضاهای اکسیژن دار ساختار مس حذف شده و باعث بالارفتن میزان رسانایی در هادی می شود و با افتخار می توان اعلام کرد که کابل های تولیدی شرکت کابل خراسان به عنوان یک کابل شبکه تمام مس ایرانی به فروش می رسند.
در فرایند Free Oxigen، با حذف مولکول های هوا از ساختار مس و ایجاد سطح مقطعی یکسان می توان سرعت انتقال اطلاعات و میزان پهنای باند را تا حد چشمگیری افزایش داد. کلیه کابل های شبکه خراسان از این تکنولوژی برخوردار هستند و تمامی مراحل این فرایند در کشور ایران انجام می پذیرد.

جهت مشاهده لیست قیمت انواع کابل شبکه ایرانی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

کابل شبکه Cat6 ایرانی

شرکت کابل افشارنژاد به طور کلی دو گروه از کابل های شبکه پرفروش ایرانی را به تولید می رساند. این کابل ها در دو گروه شیلددار و بدون شیلد سری ششم کتگوری های کابل شبکه تولید می شوند. این دو کابل شبکه عبارتند از:

  • کابل شبکه Cat6 UTP ایرانی
  • کابل شبکه Cat6 SFTP ایرانی

علاوه بر موارد فوق که به صورت آماده امکان تحویل و فروش را دارند شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد قادر به تولید کلیه کابل های زیر می باشد:

  • کابل شبکه Cat5e UTP
  • کابل شبکه Cat6A SFTP
  • کابل شبکه Cat7 SFTP
  • کابل شبکه Cat8 SFTP

کابل شبکه ایرانی Cat6 UTP

کابل شبکه ایرانی cat6 utp

کابل شبکه Cat6 SFTP نیز از دیگر کابل های شبکه ایرانی شرکت افشارنژاد است که به صورت قرقره های 500 متری عرضه می شوند. این کابل شبکه همانند مدل دیگر از خانواده کابل های شبکه CAT6 است که در مقایسه با مدل دیگر از شیلد مسی قلع اندود و فویل آلومینیومی به جهت جلوگیری از ورود امواج مزاحم و پارازیت ها استفاده می کند. سرعت انتقال دیتا در این کابل شبکه ایرانی 500 مگاهرتز و پهنای باند آن 1 گیگاهرتز بر ثانیه می باشد.

کابل شبکه ایرانی Cat6 SFTP

کابل شبکه ایرانی cat6 sftp

کابل شبکه Cat6 UTP ایرانی شرکت کابل خراسان یکی از کابل های شبکه پرفروش در ایران می باشد که به صورت کلاف های کارتنی 305 متری تولید می شوند. این کابل از دسته کابل های شبکه CAT6 است که دارای 4 زوج به هم تابیده مسی می باشد و انتقال و جابه جایی اطلاعات را با سرعت 250 مگاهرتزی انجام می دهد. این کابل شبکه همچنین دارای پهنای باند 1 گیگابیتی در ثانیه می باشد.

سوالات متداول کابل شبکه ایرانی

جدیدترین قیمت کابل شبکه ایرانی شرکت افشارنژاد را می توانید در لیست قیمت سیم و کابل خراسان مشاهده نمایید. جهت مشاهده قیمت ها می توانید وارد صفحه لیست قیمت کابل خراسان شوید.

شما می توانید درخواست خرید کابل شبکه ایرانی خود را از طریق تماس تلفنی به شماره تماس 02134267000 به کارشناسان فروش ما اعلام و یا از طریق شماره واتساپ 09023904212 درخواست خود را ارسال فرمایید.

خراسان افشارنژاد یکی از برندهای مطرح و تولید کنندگان بزرگ سیم و کابل برق در ایران است و کیفیت بالای محصولات تولیدی این شرکت بر کسی پوشیده نیست. خوب است بدانید که در خط تولید کابل شبکه خراسان بسیاری از کابل ها به صورت رندم خارج شده و تست فلوک بر روی آن ها انجام می شود.

بله حتماً. این اتفاق تاکنون برای هیچ یک از مشتریان ما نیفتاده است اما به هر حال در صورتی که کابل فروخته شده به شما دارای ایراد و مشکلاتی همچون عدم پاس کردن تست فلوک و یا مشکلات فیزیکی باشد ضمن احترام وجه پرداخت شده به صورت کامل عودت داده می شود یا در صورت نیاز با مدل جدید جایگزین می شود.