کلید و پریز

معرفی مدل های کلید و پریز لگراند

فروش کلید و پریز لگراند

کمپانی تولید کننده کلید و پریز لگراند (legrand) یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده کلید و پریز در جهان است که سالانه میلیون ها قطعات مختلف برقی را به بازار جهانی عرضه می کند. این شرکت با سابقه 114 ساله خود به عنوان یکی از کمپانی های مطرح در زمینه تجهیزات برقی در سطح جهان شناخته می شود. لگراند فرانسه به جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان خود، کلیه مدل های کلید و پریز خود را در طرح ها، رنگ ها و مدل های مختلفی به تولید می رساند که هر یک از این عوامل سبب شده تا در کنار کیفیت بالای ارائه شده، کسب رضایت کامل مشتریان از لگراند حاصل شود. لگراند در کشورهای بزرگی که در آن از بازار فروش موفقی برخوردار است کارخانه های جدید خود را تاسیس می نماید که در هر یک از این کشورها محصولات خاصی را با توجه به صادرات و نیاز آن کشور به تولید می رساند. کارخانه لگراند با نام شرکت صنایع الکتریک البرز (لگراند) تولید کننده برخی از محصولات لگراند بود که در ایران به فعالیت گسترده در ایران می پرداخت و سایر مدل های لگراند نیز به صورت وارداتی در ایران به فروش می رسید. این مدل های کلید و پریز لگراند دیپلمات، مالیا، کاریوا، کلاب بود که پس از تحریم ها لگراند به فعالیت کارخانه خود در ایران پایان داد. اکنون لگراند در کشور های ترکیه، مجارستان، فرانسه، ایتالیا و… تولید انواع کلید و پریزها را به صورت تخصصی در کنار دیگر محصولات خود دنبال می کند که در هر یک از این کشورها چندین مدل مختص به آن کشور تولید می شود. به عنوان مثال کلید و پریز لگراند مدل سالبی محصول کشور ترکیه است که فقط در این کشور توسط لگراند تولید و به سایر کشورها صادر می گردد.

کلید و پریز لگراند آرتئور

کلید و پریز هوشمند لگراند

کلید و پریز آرتئور لگراند از گروه کلید و پریزهای لوکس لگراند است که با طرح ها و متریال های مختلفی روانه بازار می گردد. از جمله این متریال ها می توان به چرم، چوب، فلز، سنگ و شیشه اشاره کرد که هر یک از این موارد شامل طرح ها و رنگ های مختلفی هستند. سری آرتئور خود به دو دسته هوشمند و غیر هوشمند تقسیم بندی می شود که سری هوشمند این گروه می تواند با پروتکول هایی نظیر کی ان ایکس (KNX)، الیوت (Eliot) و زیگبی (Zigbee) همگام شود. در گروه کلید و پریز هوشمند لگراند آرتئور، مانیتور های لمسی با ابعاد مختلفی وجود دارند که می توان از آن ها در اتاق های اصلی استفاده نمود و کلیه قسمت های محیط را به وسیله یک مانیتور هوشمند کنترل نمود. لگراند تمرکز تولید این سبک از کلید و پریز خود را به هتل ها، محیط های تجاری خاص و منازل اختصاص داده است. سری آرتئور محصول مشترک کارخانه های کلید و پریز سازی لگراند فرانسه و لگراند ایتالیا می باشد.

کلید و پریز موزاییک لگراند

کلید و پریز موزاییک لگراند

کلید و پریز موزاییک پروگرام لگراند به دلیل مقاومت بالای بدنه و پاس کردن استاندارد های بین المللی در زمینه ی طول عمر، بیشتر در مراکز عمومی نظیر ادارات، بیمارستان ها و مراکز دولتی مورد استفاده قرار می گیرد. کادر کلید و پریز موزاییک از لحاظ رنگ به سه دسته سفید، نقره ای و مشکی تقسیم می شوند. این کلید و پریز لگراند در دو مدل معمولی و آنتی باکتریال قابل عرضه است که مدل آنتی باکتریال بیشتر در بیمارستان ها و اتاق های تمیز مورد استفاده قرار می گیرد. لگراند در مدل موزاییک با پاشش ذرات یون نقره بر کلیه قسمت های کلید و پریز، موزاییک ها را تبدیل به کلید و پریز های آنتی باکتریال کرده است که این محصولات را درباره ساکن شدن میکروب و باکتری ها بر روی سطوح خود مقاوم کرده است .برخی از قطعات سری موزاییک پروگرام مانند کادر، کلید های تک پل، دو پل، تبدیل، و عمده مکانیزم های این کلید و پریز در ایران ساخت کارخانه ی لگراند فرانسه است و مابقی مکانیزم ها نیز ساخت کارخانه مجارستان لگراند می باشند. در این وب سایت به صورت تخصصی درباره کلید و پریز های موزاییک برای افرادی که قصد خرید این محصولات را دارند یک مقاله با نام آموزش کلید و پریز موزاییک لگراند قرار داده ایم.

کلید و پریز ضد آب پلکسو لگراند

کلید و پریز ضد آب خارجی لگراند

کلید و پریز ضد آب پلکسو لگراند به منظور استفاده در مکان های مرطوب و محیط هایی که در معرض پاشش مستقیم آب و یا رطوبت قرار دارند تولید و ساخته شده است. لگراند با استفاده از روش های مختلف حفاظتی نظیر اورینگ، لاستیک و واشر تمامی درزها، حفرها و محل هایی که امکان نفوذ آب در کلید و پریز را داشته است را به طور کامل پوشش داده است. دهانه پریزهای برق ضدآب پلکسو نیز طبق استاندارد، با استفاده از درپوش حفاظتی به صورت کامل پوشانده شده که این درپوش به طور کامل بر روی دهانه ورودی پریز به همراه واشرهای نصب شده در دور تا دور آن از ورود و نفوذ مایعات جلوگیری می کند. کلید و پریز ضد آب لگراند سری پلکسو بیشتر در سونا و جکوزی، استخر ها، سرویس های بهداشتی، اتاق های تمیز و در محیط های خارج از منزل مانند حیاط مورد استفاده قرار می گیرند. محصولات ضد آب پلکسو در دو رنگ سفید کرم و خاکستری (طوسی) تولید می شوند. این محصولات با توجه به مدل، موفق به کسب و دریافت استاندارد های جهانی نفوذ آب و گرد غبار نظیر IP55 ،IP44 و IP68 شده اند. محصولات ضد آب سری پلکسو ساخت کارخانه لگراند واقع در کشور فرانسه می باشند.

سری سالبی لگراند

کلید و پریز سالبی لگراند

لگراند با تمرکز بر بازار متوسط کلید و پریز، محصول جدیدی را با نام سالبی در کارخانه خود واقع در کشور ترکیه را به تولید می رساند. کلید و پریز سالبی لگراند یک محصول ارزان قیمت و البته باکیفیت از کمپانی بزرگ کلید و پریز لگراند فرانسه است که به جهت پاسخگویی نیاز مشتریان برای پروژه های اکونومی طراحی و تولید شده اند . محصولات سالبی در طرح  ها و رنگ بندی های مختلفی به تولید می رسند که از پرفروش ترین آن ها می توان به بژ، رز گلد، سفید، کرم و خاکستری اشاره کرد که در ایران با توجه به تحریم های کنونی، فقط رنگ سفید سری سالبی موجود و قابل ارائه است. کلید و پریزهای سری سالبی فاقد کلید کولر هستند که این یکی از مشکلات خریداران این دسته از کلید و پریز ها در بازار ایران است.

کلید و پریز ولنا لایف لگراند

کلید و پریز سری ولناالور

کلید و پریز ولنا لایف لگراند در کشور مجارستان تولید و عرضه می شوند. رنگ بندی های به کار رفته در این کلید و پریز لگراند به قدری کامل است که کمتر کسی ممکن است رنگ مورد نظر خود را از میان آن ها پیدا نکند. همچنین مدل های طرح دار آن با تنوع و رنگ بندی های گسترده قابل ارائه هستند. در این کلید و پریز ها امکان خرید سفارشی کادر و مکانیزم با رنگ دلخواه مورد نیاز خریدار وجود دارد. سری ولنالایف شباهت زیادی به سری سالبی ساخت ترکیه دارد با این تفاوت که گوشه های کناری سری ولنالایف زاویه های تیز تری نسبت به سالبی دارند. این کلید و پریز ها امکان اتصال به پروتکل های هوشمند KNX و سایر پروتکل ها را دارند.

لگراند بهترین برند کلید و پریزاز دیگر کلید و پریزهای لوکس لگراند، سری ولنا الور است که با تنوع بسیار زیادی در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می گردند. در تولید ولنا الور لگراند از موادی همچون چرم، چوب، فلز، سنگ، سرامیک و شیشه استفاده می کند که این کلید و پریزها را به مدل هایی خاص در مقایسه با سایر مدل ها تبدیل می کند. این محصولات می توانند با استفاده از یک لامپ مخصوص و با نصبی آسان، تبدیل به یک کلید و پریز چراغ دار شوند که ضمن افزوده شدن بر زیبایی، در تاریکی شب مصرف کننده قادر به پیدا کردن کلید و پریز بر روی سطوح باشد. ولنا الور همچنین با پشتیبانی از سیستم های هوشمند سازی نظیر الیوت و KNX، این امکان را برای کاربر فراهم می کنند که با اتصال دستگاه پشتیبانی کلید و پریز لگراند به اینترنت وای فای، تمامی گزارشات مربوطه شامل خاموش یا روشن بودن کلید و پریزها و حجم مصرفی هر دستگاه متصل به هر پریز به صورت آمپر و ولتاژ در تمامی زمان ها در صورت نیاز کاربر مانیتور شود. از دیگر قابلیت های این کلید و پریز لگراند قطع و وصل جریان برق از راه دور است که در مدل های هوشمند این کار امکان پذیر است. سیستم های هوشمند کلید و پریز لگراند در مدل ولنا الور این امکان را فراهم می کند تا طبق برنامه ریزی های خودتان تمامی اتفاقات را به صورت یک ناتیفیکشن بر روی تلفن همراه خود دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *