نماینده رسمی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

سیم و کابل خراسان

شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) در سال 1346 در شهر مشهد توسط مرحوم علی افشارنژاد تاسیس شد . این شرکت در ابتدا با یک خط تولید ایتالیایی ، رشته ها و سیم های مسی را با استفاده از ماده پلی وینیل کلراید (PVC)  روکش می کرد . این مواد از کشور ژاپن به ایران وارد می شدند که پس از چندی شرکت سیم و کابل خراسان ، با کسب دانش تولید و تجربه چند ساله در صنعت کابل فعالیت خود را توسعه داد و با نظارت ژاپن به همراه تکنولوژی دریافت شده به صورت رسمی وارد میدان تولید سیم و کابل در ایران شد .

سیم و کابل خراسان اکنون یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل در ایران است که از زمان تاسیس تاکنون دقت بسیاری زیادی بر روی کیفیت محصولات تولیدی خود دارد تا جایی که این شرکت پس از نیم قرن سابقه اکنون لقب تولید کننده با کیفیت سیم و کابل در ایران را از آن خود کرده است .

شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) از جمله نخستین دریافت کنندگان مجوز استاندارد ایران (ISIRI) سیم و کابل کشور است که یکی از استاندارد های اصلی تولید سیم و کابل است همچنین سیم و کابل خراسان اولین دارنده و دریافت کننده TYPE TEST  کابل فشار ضعیف از موسسه بین المللی kema  از کشور هلند در ایران است.

مزیت های نماینده رسمی

پخش کلیه محصولات شرکت سیم و کابل خراسان ( افشارنژاد) به عهده نمایندگان رسمی این شرکت است .

اولین مزیت  این کار نظارت مستقیم شرکت خراسان بر محصولات تولیدی خود توسط نمایندگان است که در صورتی که هر شخص یا نماینده ای تخلفی در پخش محصولات اصلی این شرکت کند ، نمایندگی شرکت سیم و کابل خراسان از شخص یا شرکت متخلف سلب می شود.

از دیگر مزیت های خرید از نماینده رسمی سیم و کابل خراسان ، قیمت دسته اول و اعلام شده توسط کارخانه است .شرکت خراسان با نوسانات مختلف قیمت مس ، گاهی اوقات به صورت روزانه مجبور به اعلام لیست جدید و تغییر قیمت به نمایندگان خود می شود که اینکار ضمن اینکه از آسیب و ضرر و زیان مالی به خریداران جلوگیری می کند ، سبب می شود تا از اعلام  قیمت های مختلف و متفاوت و به اصطلاح ده قیمتی شدن محصولات خراسان در بازار جلوگیری شود.

شرکت برق سان تجارت پایدار به عنوان نماینده رسمی سیم و کابل خراسان ( افشارنژاد) مفتخر است تا کلیه محصولات تولیدی این شرکت بزرگ را به فروش برساند . تنوع تولیدات خراسان در بیش از 80 صفحه کاتالوگ این شرکت اعلام گردیده است . در صورت نیاز به مشاهده و دریافت کاتالوگ محصولات خراسان می توانید با مراجعه به صفحه کاتالوگ سیم و کابل خراسان به راحتی کاتالوگ های محصولات خراسان را دریافت کنید.

نمایندگی سیم و کابل خراسان در لاله زار

خیابان لاله زار تهران از گذشته تاکنون قلب بازار برق ایران بوده و هست . این خیابان مرکز پخش انواع تجهیزات برقی ، روشنایی و ساختمانی است . عمده تولید کنندگان بزرگ سیم و کابل و تجهیزات روشنایی در این خیابان حداقل یک نمایندگی پخش را دارند .شرکت سیم و کابل خراسان هم به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل برق در ایران ، نمایندگان خود را در خیابان لاله زار معرفی می کند .

جهت دریافت لیست کلیه نمایندگان خراسان وارد صفحه نمایندگان خراسان شوید

سیم 0/5 افشان الکتروسیم هدایت

سیم افشان 0/5mm الکتروسیم هدایت در حالت عمومی در سیم کشی های خودرو و انتقال سیگنال های الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد. هادی این سیم از مس خالص آنیل شده تشکیل می شود که به وسیله یک روکش رنگی PVC از آن محافظت می گردد. سیم و کابل تولیدی هدایت از 100% مس خالص به جهت انتقال جریان الکتریکی استفاده می کنند.

سیم 0/75 افشان الکتروسیم هدایت

سیم نمره 0/75 افشان هدسان یکی از باکیفیت ترین سیم های برق تولید شده توسط شرکت الکتروسیم هدایت است. از این سیم بیشتر در سیم کشی های خودرو و اتصالات سیستم های فرمان استفاده می گردد.

 

سیم 1 افشان الکتروسیم هدایت

سیم افشان نمره 1 هدایت از هادی افشان مسی به جهت عبور جریان های الکترونیکی استفاده می کند. از سیمی با سطح مقطع 1 میلی متر معمولا در سیم کشی اتومبیل ها استفاده می گردد. از دیگر کاربرد های این نوع سیم می توان به اتصالات در سیستم های فرمان و کنترل اشاره نمود.

سیم 1/5 افشان الکتروسیم هدایت

سیم 1/5 شرکت هدسان، یکی از باکیفیت ترین سیم های برق موجود در بازار می باشد. سیم برق نمره 1.5 یکی از پرمصرف ترین سیم ها در سیم کشی ساختمانی می باشد که می بایست از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. این سیم از رشته های افشان تمام مس به عنوان هادی استفاده می کند.

سیم 2/5 افشان الکتروسیم هدایت

سیم برق 2/5 افشان هدسان محصول شرکت الکتروسیم هدایت واقع در استان خراسان می باشد. سیم 2/5 هدایت یکی از پرفروش ترین سیم های برق در بازار است که موفق به کسب استاندارد TUV آلمان و همچنین استاندارد شرکت برق توانیر شده است.

سیم 4 افشان الکتروسیم هدایت

سیم افشان نمره 4 هدایت ( هدسان ) شامل یک هادی با رشته های افشان تمام مسی به همراه روکش پی وی سی است. این محصول به صورت حلقه های 100 متری تولید می گردد.

کابل افشان 1*16 خراسان افشارنژاد

کابل افشان 1*16 خراسان افشارنژاد (1 در 16) به صورت دو روکشه تولید و عرضه می گردد. از این کابل در مواقعی استفاده می شود که نیاز به یک رشته سیم ارت با روکشی مقاوم در برابر آسیب های محیطی باشد. در این کابل از رشته های مسی آنیل شده کلاس 5 به جهت عبور جریان استفاده شده است.

کابل افشان 1*25 خراسان افشارنژاد

کابل 1*25 افشان دو روکشه خراسان (1 در 25)، از دو لایه روکش PVC به جهت حفاظت از هادی مسی افشان خود استفاده می کند. از این کابل می توان به همراه سایر کابل ها به عنوان نول و یا ارت نیز استفاده نمود. رنگ روکش این کابل مشکی است و در برابر خطرات فیزیکی مقاومت بیشتری نسبت به سیم های هم سایز از هادی مسی می کند.

کابل افشان 1*35 خراسان افشارنژاد

کابل افشان 1*35 (1 در 35) خراسان افشارنژاد، با استاندارد و ساختار NYMHY عرضه می شود. این کابل نسبت به سیم برق نمره 35 خراسان از یک روکش PVC بیشتر به جهت حفاظت از هادی در ساختار خود استفاده می کند.

کابل افشان 1*50 خراسان افشارنژاد

کابل افشان 1*50 خراسان افشارنژاد (1 در 50) با ساختار Cu/PVC/PVC تولید می شود. این محصول بر روی قرقره های 500 متری، 1000 متری و 2000 متری قابل ارائه است که نمایندگان سیم و کابل خراسان به صورت باز نیز آن را به فروش می رسانند.

کابل افشان 1*70 خراسان افشارنژاد

کابل برق 1*70 ( 1 در 70 ) دو روکشه افشان، محصول شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است که با ساختار مسی و دو روکش از جنس پلی وینیل کلراید (PVC) عرضه می شود. از این محصول می توان به عنوان ارت، یا کابل مکمل به همراه سایر کابل ها استفاده نمود.

کابل افشان 1*95 خراسان افشارنژاد

کابل برق افشان 1*95 (1 در 95) محصول شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است. ساختار این کابل به صورت Cu/PVC/PVC است که ضخامت هر یک به ترتیب 18.2/1.6/1.5 میلی متر در حالت میانگین و استاندارد است. از این کابل می توان به عنوان کابل ارت با روکشی مقاوم تر از سیم نمره 95 استفاده نمود.