نماینده رسمی سیم و کابل خراسان افشارنژاد

نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد

شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) در سال 1346 در شهر مشهد توسط مرحوم علی افشارنژاد تاسیس شد. این شرکت در ابتدا با یک خط تولید ایتالیایی، رشته ها و سیم های مسی را با استفاده از ماده پلی وینیل کلراید (PVC)  روکش می کرد. این مواد از کشور ژاپن به ایران وارد می شدند که پس از چندی شرکت سیم و کابل خراسان، با کسب دانش تولید و تجربه چند ساله در صنعت کابل فعالیت خود را توسعه داد و با نظارت ژاپن به همراه تکنولوژی دریافت شده به صورت رسمی وارد میدان تولید سیم و کابل در ایران شد .

سیم و کابل خراسان اکنون یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل در ایران است که از زمان تاسیس تاکنون دقت بسیاری زیادی بر روی کیفیت محصولات تولیدی خود دارد تا جایی که این شرکت پس از نیم قرن سابقه اکنون لقب تولید کننده با کیفیت سیم و کابل در ایران را از آن خود کرده است.

شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) از جمله نخستین دریافت کنندگان مجوز استاندارد ایران (ISIRI) سیم و کابل کشور است که یکی از استاندارد های اصلی تولید سیم و کابل است همچنین سیم و کابل خراسان اولین دارنده و دریافت کننده TYPE TEST  کابل فشار ضعیف از موسسه بین المللی kema  از کشور هلند در ایران است.

شرکت برق سان تجارت پایدار به عنوان نماینده رسمی سیم و کابل خراسان ( افشارنژاد) مفتخر است تا کلیه محصولات تولیدی این شرکت بزرگ کابل سازی را به فروش برساند.

representative-khorasan-afsharnejad-cable

مزیت های نماینده رسمی خراسان

پخش کلیه محصولات شرکت سیم و کابل خراسان ( افشارنژاد) به عهده نماینده رسمی این شرکت است.

خرید از نماینده رسمی شرکت سیم و کابل خراسان به شما این اطمینان را می دهد تا اجناس خود را از نوع اصلی و اورجینال خریداری نمایید. نظارت دائمی خراسان بر رفتار نمایندگان سبب ارائه خدماتی ارزشمند و باکیفیت خواهد شد. ضمناً در صورت مشاهده تخلف از هر شخص یا نماینده ای در پخش و توزیع سیم و کابل خراسان، حق برخورد و سلب نمایندگی برای این شرکت محفوظ است.

از دیگر مزیت های خرید از نمایندگی رسمی سیم و کابل خراسان، ارائه قیمت فروش درب کارخانه به مشتری می باشد که این امر به دلیل عدم وجود واسطه مابین شرکت و خریدار سبب حصول سود مابین فروشنده و خریدار می شود.

شرکت کابل خراسان گاهاً به دلیل وجود نوسانات قیمت مس در بازار جهانی ملزم به تغییر قیمت های لحظه ای به صورت کاهشی و یا افزایشی و ارائه لیست قیمت های دائمی به نمایندگان خود می شود. این امر نیز سبب جلوگیری از آسیب های احتمالی و ضرر و زیان مالی به خریدار می شود.

1.

قیمت طلایی

خرید مستقیم و بدون واسطه از نماینده

2.

اصالت کالا

ضمانت و اطمینان از خرید کالای اصلی

3.

گارانتی کالا

خدمات پس از فروش سیم و کابل

4.

فاکتور معتبر

ارائه فاکتور فروش معتبر و قانونی

نمایندگی سیم و کابل خراسان در لاله زار

خیابان لاله زار تهران از گذشته تاکنون قلب بازار برق ایران بوده است. این خیابان مرکز پخش انواع تجهیزات برقی، روشنایی و ساختمانی در تهران می باشد. عمده تولید کنندگان بزرگ سیم و کابل و تجهیزات روشنایی در این خیابان حداقل یک نمایندگی پخش توزیع محصولات خود را دارند. نمایندگی سیم و کابل خراسان افشارنژاد در تهران در خیابان لاله زار تهران و در پاساژ تجارت با سابقه 40 ساله در امر نمایندگی همچنان حضور فعالی دارد.

جهت دریافت لیست کلیه نمایندگان خراسان وارد صفحه نمایندگان خراسان شوید.

نمایندگی کابل افشارنژاد خراسان در تهران

شرکت برق سان تجارت پایدار نمایندگی کابل افشارنژاد خراسان در تهران می باشد. این شرکت با پخش سیم و کابل خراسان به صورت عمده در سرتاسر ایران نیاز بازار داخلی را تامین می نماید. شرکت کابل خراسان علاوه بر اعطای نمایندگی کابل افشار نژاد در تهران در سایر شهرها نیز نمایندگی های رسمی خود را دارد. در صورت خرید سیم و کابل از نمایندگی رسمی شرکت سیم و کابل خراسان، امکان ضمانت محصولات فروخته شده وجود دارد در غیر این صورت شرکت و نمایندگان خراسان هیچ مسئولیتی را در قبال فروش محصولات تقلبی خراسان و یا نمونه هایی با نام مشابه بر عهده این شرکت نخواهد بود.

سفارش کابل خراسان افشارنژاد

محصولات ویژه شرکت کابل خراسان افشارنژاد در صورت استعلام به صورت پروژه ای امکان تولید دارند. از طریق این قسمت می توانید قیمت و زمان تحویل کابل مورد نظر خود را استعلام بگیرید.

پیش فاکتور کابل خراسان

در صورتی که نیاز به دریافت پیش فاکتور فروش جهت خرید و استعلام قیمت انواع سیم و کابل خراسان را دارید از طریق ورود به صفحه مذکور امکان ثبت درخواست وجود دارد.

شماره تماس نمایندگی کابل خراسان

با ورود به قسمت تماس با نمایندگی کابل خراسان، کلیه اطلاعات تماس، واتساپ و پل های ارتباطی با نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد قابل مشاهده می باشد.

لیست قیمت خراسان افشارنژاد آیکون

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد شامل قیمت های کلیه محصولات آماده تحویل این شرکت همچون سیم و کابل افشان، کابل زمینی، کابل شیلددار و انواع کابل های مخابراتی می باشد.