نماینده رسمی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

سیم و کابل خراسان

شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) در سال 1346 در شهر مشهد توسط مرحوم علی افشارنژاد تاسیس شد . این شرکت در ابتدا با یک خط تولید ایتالیایی ، رشته ها و سیم های مسی را با استفاده از ماده پلی وینیل کلراید (PVC)  روکش می کرد . این مواد از کشور ژاپن به ایران وارد می شدند که پس از چندی شرکت سیم و کابل خراسان ، با کسب دانش تولید و تجربه چند ساله در صنعت کابل فعالیت خود را توسعه داد و با نظارت ژاپن به همراه تکنولوژی دریافت شده به صورت رسمی وارد میدان تولید سیم و کابل در ایران شد .

سیم و کابل خراسان اکنون یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل در ایران است که از زمان تاسیس تاکنون دقت بسیاری زیادی بر روی کیفیت محصولات تولیدی خود دارد تا جایی که این شرکت پس از نیم قرن سابقه اکنون لقب تولید کننده با کیفیت سیم و کابل در ایران را از آن خود کرده است .

شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) از جمله نخستین دریافت کنندگان مجوز استاندارد ایران (ISIRI) سیم و کابل کشور است که یکی از استاندارد های اصلی تولید سیم و کابل است همچنین سیم و کابل خراسان اولین دارنده و دریافت کننده TYPE TEST  کابل فشار ضعیف از موسسه بین المللی kema  از کشور هلند در ایران است.

مزیت های نماینده رسمی

پخش کلیه محصولات شرکت سیم و کابل خراسان ( افشارنژاد) به عهده نمایندگان رسمی این شرکت است .

اولین مزیت  این کار نظارت مستقیم شرکت خراسان بر محصولات تولیدی خود توسط نمایندگان است که در صورتی که هر شخص یا نماینده ای تخلفی در پخش محصولات اصلی این شرکت کند ، نمایندگی شرکت سیم و کابل خراسان از شخص یا شرکت متخلف سلب می شود.

از دیگر مزیت های خرید از نماینده رسمی سیم و کابل خراسان ، قیمت دسته اول و اعلام شده توسط کارخانه است .شرکت خراسان با نوسانات مختلف قیمت مس ، گاهی اوقات به صورت روزانه مجبور به اعلام لیست جدید و تغییر قیمت به نمایندگان خود می شود که اینکار ضمن اینکه از آسیب و ضرر و زیان مالی به خریداران جلوگیری می کند ، سبب می شود تا از اعلام  قیمت های مختلف و متفاوت و به اصطلاح ده قیمتی شدن محصولات خراسان در بازار جلوگیری شود.

شرکت برق سان تجارت پایدار به عنوان نماینده رسمی سیم و کابل خراسان ( افشارنژاد) مفتخر است تا کلیه محصولات تولیدی این شرکت بزرگ را به فروش برساند . تنوع تولیدات خراسان در بیش از 80 صفحه کاتالوگ این شرکت اعلام گردیده است . در صورت نیاز به مشاهده و دریافت کاتالوگ محصولات خراسان می توانید با مراجعه به صفحه کاتالوگ سیم و کابل خراسان به راحتی کاتالوگ های محصولات خراسان را دریافت کنید.

نمایندگی سیم و کابل خراسان در لاله زار

خیابان لاله زار تهران از گذشته تاکنون قلب بازار برق ایران بوده و هست . این خیابان مرکز پخش انواع تجهیزات برقی ، روشنایی و ساختمانی است . عمده تولید کنندگان بزرگ سیم و کابل و تجهیزات روشنایی در این خیابان حداقل یک نمایندگی پخش را دارند .شرکت سیم و کابل خراسان هم به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل برق در ایران ، نمایندگان خود را در خیابان لاله زار معرفی می کند .

جهت دریافت لیست کلیه نمایندگان خراسان وارد صفحه نمایندگان خراسان شوید

khorasan-afsharnejad
سیم برق افشان نمره 1.5 افشارنژاد
بستن

سیم افشان نمره 1 افشار نژاد خراسان

سیم افشان نمره 1 خراسان در رنگ های سبز، قرمز، مشکی، زرد-سبز(ارت) و آبی تولید و عرضه می گردد. این سیم ساخت شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) است که بهترین تولید کننده سیم و کابل برق در ایران می باشد.

khorasan-afsharnejad
سیم ارت قرمز نمره 1.5 افشارنژاد
بستن

سیم افشان نمره 1.5 افشار نژاد خراسان

این سیم محصول شرکت صنعتی الکتریک افشار نژاد خراسان است که در رنگ های آبی ، مشکی ، قرمز ،سبز ، زرد و سبز (ارت) می باشد.افشار نژاد محبوب ترین شرکت سازنده سیم و کابل در ایران است. کابل 3*1.5 هم از محصولات خراسان است که در مواقعی که نیاز به سه رشته سیم 1.5 باشد از آن استفاده می گردد.

khorasan-afsharnejad
سیم افشان ارت خراسان 2.5
بستن

سیم افشان نمره 2.5 افشار نژاد خراسان

سیم تک رشته افشان ، محصول شرکت افشار نژاد خراسان است که با عایق PVC و در رنگ های مشکی ، قرمز ، آبی و زرد-سبز ( ارت) تولید و عرضه شده است.استفاده از این سیم در زیر گچ به صورت مستقیم و بدون لایه حفاظتی مانند لوله خرطومی توصیه نمی شود.

khorasan-afsharnejad
سیم نمره 4 مشکی افشارنژاد
بستن

سیم افشان نمره 4 افشار نژاد خراسان

سیم برق افشان نمره 4 شرکت افشار نژاد خراسان در حلقه های 100 متری توسط این شرکت عرضه می شود.افشار نژاد با استفاده از مس مرغوب و خالص این سیم ها را تولید کرده است که مطابق با هادی مسی کلاس پنج IEC 60228 نیز می باشد.

khorasan-afsharnejad
سیم برق نمره 6 خراسان
بستن

سیم افشان نمره 6 افشار نژاد خراسان

این محصول سیم نمره 6 خراسان است که از گروه سیم های افشان این شرکت بوده و در رنگ های مختلفی مانند قرمز ، آبی ، مشکی ، سبز ، زرد تولید می گردد . کاربرد این سیم برای مصارف عمومی ، انتقال برق به کنتور و ... می باشد .

khorasan-afsharnejad
سیم نمره 10 قرمز خراسان
بستن

سیم افشان نمره 10 افشار نژاد خراسان

سیم برق سایز 10 خراسان با روکش پی وی سی (PVC) از گروه سیم های افشان افشارنژاد خراسان است که در رنگ های مختلف تولید و عرضه می گردد . حلقه های این محصول به صورت کلاف صد متری (100 متر) می باشد .

khorasan-afsharnejad
کابل افشان 1 در 16 خراسان
بستن

کابل افشان 1*16 خراسان افشارنژاد

کابل افشان 1*16 خراسان افشارنژاد (1 در 16) به صورت دو روکشه تولید و عرضه می گردد. از این کابل در مواقعی استفاده می شود که نیاز به یک رشته سیم ارت با روکشی مقاوم در برابر آسیب های محیطی باشد. در این کابل از رشته های مسی آنیل شده کلاس 5 به جهت عبور جریان استفاده شده است.

khorasan-afsharnejad
کابل افشان 1 در 25 خراسان
بستن

کابل افشان 1*25 خراسان افشارنژاد

کابل 1*25 افشان دو روکشه خراسان (1 در 25)، از دو لایه روکش PVC به جهت حفاظت از هادی مسی افشان خود استفاده می کند. از این کابل می توان به همراه سایر کابل ها به عنوان نول و یا ارت نیز استفاده نمود. رنگ روکش این کابل مشکی است و در برابر خطرات فیزیکی مقاومت بیشتری نسبت به سیم های هم سایز از هادی مسی می کند.

khorasan-afsharnejad
کابل افشان 1 در 35 خراسان
بستن

کابل افشان 1*35 خراسان افشارنژاد

کابل افشان 1*35 (1 در 35) خراسان افشارنژاد، با استاندارد و ساختار NYMHY عرضه می شود. این کابل نسبت به سیم برق نمره 35 خراسان از یک روکش PVC بیشتر به جهت حفاظت از هادی در ساختار خود استفاده می کند.

khorasan-afsharnejad
کابل افشان 1 در 50 خراسان
بستن

کابل افشان 1*50 خراسان افشارنژاد

کابل افشان 1*50 خراسان افشارنژاد (1 در 50) با ساختار Cu/PVC/PVC تولید می شود. این محصول بر روی قرقره های 500 متری، 1000 متری و 2000 متری قابل ارائه است که نمایندگان سیم و کابل خراسان به صورت باز نیز آن را به فروش می رسانند.

khorasan-afsharnejad
کابل افشان 1 در 70 خراسان
بستن

کابل افشان 1*70 خراسان افشارنژاد

کابل برق 1*70 ( 1 در 70 ) دو روکشه افشان، محصول شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است که با ساختار مسی و دو روکش از جنس پلی وینیل کلراید (PVC) عرضه می شود. از این محصول می توان به عنوان ارت، یا کابل مکمل به همراه سایر کابل ها استفاده نمود.

khorasan-afsharnejad
کابل افشان 1 در 95 خراسان
بستن

کابل افشان 1*95 خراسان افشارنژاد

کابل برق افشان 1*95 (1 در 95) محصول شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است. ساختار این کابل به صورت Cu/PVC/PVC است که ضخامت هر یک به ترتیب 18.2/1.6/1.5 میلی متر در حالت میانگین و استاندارد است. از این کابل می توان به عنوان کابل ارت با روکشی مقاوم تر از سیم نمره 95 استفاده نمود.