نماینده رسمی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

سیم و کابل خراسان

شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) در سال 1346 در شهر مشهد توسط مرحوم علی افشارنژاد تاسیس شد . این شرکت در ابتدا با یک خط تولید ایتالیایی ، رشته ها و سیم های مسی را با استفاده از ماده پلی وینیل کلراید (PVC)  روکش می کرد . این مواد از کشور ژاپن به ایران وارد می شدند که پس از چندی شرکت سیم و کابل خراسان ، با کسب دانش تولید و تجربه چند ساله در صنعت کابل فعالیت خود را توسعه داد و با نظارت ژاپن به همراه تکنولوژی دریافت شده به صورت رسمی وارد میدان تولید سیم و کابل در ایران شد .

سیم و کابل خراسان اکنون یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل در ایران است که از زمان تاسیس تاکنون دقت بسیاری زیادی بر روی کیفیت محصولات تولیدی خود دارد تا جایی که این شرکت پس از نیم قرن سابقه اکنون لقب تولید کننده با کیفیت سیم و کابل در ایران را از آن خود کرده است .

شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) از جمله نخستین دریافت کنندگان مجوز استاندارد ایران (ISIRI) سیم و کابل کشور است که یکی از استاندارد های اصلی تولید سیم و کابل است همچنین سیم و کابل خراسان اولین دارنده و دریافت کننده TYPE TEST  کابل فشار ضعیف از موسسه بین المللی kema  از کشور هلند در ایران است.

مزیت های نماینده رسمی

پخش کلیه محصولات شرکت سیم و کابل خراسان ( افشارنژاد) به عهده نمایندگان رسمی این شرکت است .

اولین مزیت  این کار نظارت مستقیم شرکت خراسان بر محصولات تولیدی خود توسط نمایندگان است که در صورتی که هر شخص یا نماینده ای تخلفی در پخش محصولات اصلی این شرکت کند ، نمایندگی شرکت سیم و کابل خراسان از شخص یا شرکت متخلف سلب می شود.

از دیگر مزیت های خرید از نماینده رسمی سیم و کابل خراسان ، قیمت دسته اول و اعلام شده توسط کارخانه است .شرکت خراسان با نوسانات مختلف قیمت مس ، گاهی اوقات به صورت روزانه مجبور به اعلام لیست جدید و تغییر قیمت به نمایندگان خود می شود که اینکار ضمن اینکه از آسیب و ضرر و زیان مالی به خریداران جلوگیری می کند ، سبب می شود تا از اعلام  قیمت های مختلف و متفاوت و به اصطلاح ده قیمتی شدن محصولات خراسان در بازار جلوگیری شود.

شرکت برق سان تجارت پایدار به عنوان نماینده رسمی سیم و کابل خراسان ( افشارنژاد) مفتخر است تا کلیه محصولات تولیدی این شرکت بزرگ را به فروش برساند . تنوع تولیدات خراسان در بیش از 80 صفحه کاتالوگ این شرکت اعلام گردیده است . در صورت نیاز به مشاهده و دریافت کاتالوگ محصولات خراسان می توانید با مراجعه به صفحه کاتالوگ سیم و کابل خراسان به راحتی کاتالوگ های محصولات خراسان را دریافت کنید.

نمایندگی سیم و کابل خراسان در لاله زار

خیابان لاله زار تهران از گذشته تاکنون قلب بازار برق ایران بوده و هست . این خیابان مرکز پخش انواع تجهیزات برقی ، روشنایی و ساختمانی است . عمده تولید کنندگان بزرگ سیم و کابل و تجهیزات روشنایی در این خیابان حداقل یک نمایندگی پخش را دارند .شرکت سیم و کابل خراسان هم به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل برق در ایران ، نمایندگان خود را در خیابان لاله زار معرفی می کند .

جهت دریافت لیست کلیه نمایندگان خراسان وارد صفحه نمایندگان خراسان شوید

سیم افشان نمره 1 افشارنژاد خراسان

سیم افشان 1 خراسان NYAF در رنگ های قرمز، مشکی، آبی، زرد، سبز، قهوه ای، طوسی و ارت تولید می گردد. سیم 1 خراسان افشارنژاد از نوع H05V-K می باشد که این عبارت به سطح ولتاژ کاری 300/500 و جنس عایق PVC و انعطاف پذیر بودن این سیم اشاره دارد.

سیم افشان نمره 1.5 افشارنژاد خراسان

سیم برق 1.5 خراسان افشارنژاد NYAF از محصولات پرفروشی است که عموماً در سیم کشی های ساختمانی به عنوان عبوردهنده جریان های مصرفی سیستم های روشنایی استفاده می شود. سیم 1/5 خراسان از هادی تماماً مسی افشان به همراه عایق PVC تشکیل شده است. بر اساس استاندارد Cenelec سیم 1/5 خراسان H07V-K می باشد که سطح ولتاژ آن 450/750 ولت می باشد.

سیم افشان نمره 2.5 افشارنژاد خراسان

سیم 2.5 خراسان افشارنژاد یکی از پرفروش ترین سیم برق های شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد است که از مس مرغوب افشان به همراه عایق PVC ساخته شده است. از سیم 2.5 خراسان به عنوان عبور دهنده جریان پریزهای برق در سیم کشی ساختمان استفاده می شود. سیم 2.5 خراسان با ساختار NYAF شامل هادی مسی افشان کلاس 5 است که عایق PVC آن را احاطه کرده است. سیم افشان خراسان 2.5 سطح ولتاژی معادل 450/750 ولت را دارد.

سیم افشان نمره 4 افشارنژاد خراسان

سیم 4 خراسان افشارنژاد در کلاف های 100 متری با ساختار nyaf تولید می شوند. این سیم از هادی افشان تمام مس بهره مند است که یک لایه عایق PVC آن را احاطه کرده است. از سیم 4 خراسان افشارنژاد در ساختمان به جهت اتصال جریان برق تجهیزات پرمصرف  تا 25 آمپر نظیر کولر گازی استفاده می شود. شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد با استفاده از مس مرغوب و خالص این سیم ها را تولید کرده است که مطابق با هادی مسی کلاس پنج IEC 60228 نیز می باشد.

سیم افشان نمره 6 افشار نژاد خراسان

این محصول سیم نمره 6 خراسان است که از گروه سیم های افشان این شرکت بوده و در رنگ های مختلفی مانند قرمز ، آبی ، مشکی ، سبز ، زرد تولید می گردد . کاربرد این سیم برای مصارف عمومی ، انتقال برق به کنتور و ... می باشد .

سیم افشان نمره 10 افشار نژاد خراسان

سیم برق سایز 10 خراسان با روکش پی وی سی (PVC) از گروه سیم های افشان افشارنژاد خراسان است که در رنگ های مختلف تولید و عرضه می گردد . حلقه های این محصول به صورت کلاف صد متری (100 متر) می باشد .

کابل افشان 1*16 خراسان افشارنژاد

کابل افشان 1*16 خراسان افشارنژاد (1 در 16) به صورت دو روکشه تولید و عرضه می گردد. از این کابل در مواقعی استفاده می شود که نیاز به یک رشته سیم ارت با روکشی مقاوم در برابر آسیب های محیطی باشد. در این کابل از رشته های مسی آنیل شده کلاس 5 به جهت عبور جریان استفاده شده است.

کابل افشان 1*25 خراسان افشارنژاد

کابل 1*25 افشان دو روکشه خراسان (1 در 25)، از دو لایه روکش PVC به جهت حفاظت از هادی مسی افشان خود استفاده می کند. از این کابل می توان به همراه سایر کابل ها به عنوان نول و یا ارت نیز استفاده نمود. رنگ روکش این کابل مشکی است و در برابر خطرات فیزیکی مقاومت بیشتری نسبت به سیم های هم سایز از هادی مسی می کند.

کابل افشان 1*35 خراسان افشارنژاد

کابل افشان 1*35 (1 در 35) خراسان افشارنژاد، با استاندارد و ساختار NYMHY عرضه می شود. این کابل نسبت به سیم برق نمره 35 خراسان از یک روکش PVC بیشتر به جهت حفاظت از هادی در ساختار خود استفاده می کند.

کابل افشان 1*50 خراسان افشارنژاد

کابل افشان 1*50 خراسان افشارنژاد (1 در 50) با ساختار Cu/PVC/PVC تولید می شود. این محصول بر روی قرقره های 500 متری، 1000 متری و 2000 متری قابل ارائه است که نمایندگان سیم و کابل خراسان به صورت باز نیز آن را به فروش می رسانند.

کابل افشان 1*70 خراسان افشارنژاد

کابل برق 1*70 ( 1 در 70 ) دو روکشه افشان، محصول شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است که با ساختار مسی و دو روکش از جنس پلی وینیل کلراید (PVC) عرضه می شود. از این محصول می توان به عنوان ارت، یا کابل مکمل به همراه سایر کابل ها استفاده نمود.

کابل افشان 1*95 خراسان افشارنژاد

کابل برق افشان 1*95 (1 در 95) محصول شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است. ساختار این کابل به صورت Cu/PVC/PVC است که ضخامت هر یک به ترتیب 18.2/1.6/1.5 میلی متر در حالت میانگین و استاندارد است. از این کابل می توان به عنوان کابل ارت با روکشی مقاوم تر از سیم نمره 95 استفاده نمود.