نماینده رسمی شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

سیم و کابل خراسان

شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) در سال 1346 در شهر مشهد توسط مرحوم علی افشارنژاد تاسیس شد . این شرکت در ابتدا با یک خط تولید ایتالیایی ، رشته ها و سیم های مسی را با استفاده از ماده پلی وینیل کلراید (PVC)  روکش می کرد . این مواد از کشور ژاپن به ایران وارد می شدند که پس از چندی شرکت سیم و کابل خراسان ، با کسب دانش تولید و تجربه چند ساله در صنعت کابل فعالیت خود را توسعه داد و با نظارت ژاپن به همراه تکنولوژی دریافت شده به صورت رسمی وارد میدان تولید سیم و کابل در ایران شد .

سیم و کابل خراسان اکنون یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل در ایران است که از زمان تاسیس تاکنون دقت بسیاری زیادی بر روی کیفیت محصولات تولیدی خود دارد تا جایی که این شرکت پس از نیم قرن سابقه اکنون لقب تولید کننده با کیفیت سیم و کابل در ایران را از آن خود کرده است .

شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد) از جمله نخستین دریافت کنندگان مجوز استاندارد ایران (ISIRI) سیم و کابل کشور است که یکی از استاندارد های اصلی تولید سیم و کابل است همچنین سیم و کابل خراسان اولین دارنده و دریافت کننده TYPE TEST  کابل فشار ضعیف از موسسه بین المللی kema  از کشور هلند در ایران است.

مزیت های نماینده رسمی

پخش کلیه محصولات شرکت سیم و کابل خراسان ( افشارنژاد) به عهده نمایندگان رسمی این شرکت است .

اولین مزیت  این کار نظارت مستقیم شرکت خراسان بر محصولات تولیدی خود توسط نمایندگان است که در صورتی که هر شخص یا نماینده ای تخلفی در پخش محصولات اصلی این شرکت کند ، نمایندگی شرکت سیم و کابل خراسان از شخص یا شرکت متخلف سلب می شود.

از دیگر مزیت های خرید از نماینده رسمی سیم و کابل خراسان ، قیمت دسته اول و اعلام شده توسط کارخانه است .شرکت خراسان با نوسانات مختلف قیمت مس ، گاهی اوقات به صورت روزانه مجبور به اعلام لیست جدید و تغییر قیمت به نمایندگان خود می شود که اینکار ضمن اینکه از آسیب و ضرر و زیان مالی به خریداران جلوگیری می کند ، سبب می شود تا از اعلام  قیمت های مختلف و متفاوت و به اصطلاح ده قیمتی شدن محصولات خراسان در بازار جلوگیری شود.

شرکت برق سان تجارت پایدار به عنوان نماینده رسمی سیم و کابل خراسان ( افشارنژاد) مفتخر است تا کلیه محصولات تولیدی این شرکت بزرگ را به فروش برساند . تنوع تولیدات خراسان در بیش از 80 صفحه کاتالوگ این شرکت اعلام گردیده است . در صورت نیاز به مشاهده و دریافت کاتالوگ محصولات خراسان می توانید با مراجعه به صفحه کاتالوگ سیم و کابل خراسان به راحتی کاتالوگ های محصولات خراسان را دریافت کنید.

نمایندگی سیم و کابل خراسان در لاله زار

خیابان لاله زار تهران از گذشته تاکنون قلب بازار برق ایران بوده و هست . این خیابان مرکز پخش انواع تجهیزات برقی ، روشنایی و ساختمانی است . عمده تولید کنندگان بزرگ سیم و کابل و تجهیزات روشنایی در این خیابان حداقل یک نمایندگی پخش را دارند .شرکت سیم و کابل خراسان هم به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیم و کابل برق در ایران ، نمایندگان خود را در خیابان لاله زار معرفی می کند .

جهت دریافت لیست کلیه نمایندگان خراسان وارد صفحه نمایندگان خراسان شوید